Społeczeństwo

MiastoInfo to nie tylko portal. Szukajcie papierowego wydania naszego Magazynu

MiastoInfo to nie tylko portal. Szukajcie papierowego wydania naszego Magazynu

Przez lata z Waszym udziałem udało nam się stworzyć największy i najbardziej rozpoznawalny serwis internetowy w powiecie myślenickim. Od dzisiaj możecie nas czytać w wersji papierowej, którą przekazujemy w Wasze ręce zupełnie za darmo

Od rana pierwsze egzemplarze, bezpłatnego, papierowego wydania magazynu MiastoInfo trafiają bezpośrednio do Waszych rąk. Można je otrzymać nie tylko spacerując po mieście, ale przede wszystkim odwiedzając sklepy, lokale gastronomiczne, placówki publiczne i każde miejsce, które zgłosicie na specjalnie przygotowanej mapie. Tą będziemy aktualizować na bieżąco. 

To wy decydujecie o tym, skąd nasi Czytelnicy będą mogli odbierać magazyn. Jeżeli chcecie, aby pojawił się w miejscu w którym często bywacie, w siedzibie firmy którą prowadzicie lub w niej pracujecie – nic prostszego. Wystarczy dać nam znać, wypełniając specjalny formularz

Wspólnie z wami każdego dnia tworzymy treści, obok których nie da się przejść obojętnie, a hasło „Myślenice oczami mieszkańców” z biegiem czasu zaczęło dotyczyć całego powiatu. Przez ponad 10 lat zbudowaliśmy w sieci zaangażowaną w lokalne sprawy społeczność wiernych Czytelników.

To z Waszym udziałem udało nam się stworzyć największy i najbardziej rozpoznawalny serwis internetowy w powiecie myślenickim, który dociera do niemal każdego mieszkańca Myślenic i okolic korzystającego z nowych technologii. Od dzisiaj trafiamy również do tych ceniących sobie papier. 

Dziękujemy za wspólne lata i życzymy przyjemnej lektury.

Zespół Miasto Info

Powiązane tematy

Komentarze

 • mysleniczaninzdziada 21 paź 2019

  Szok niedowierzanie ! Gdzie to mogę znaleźć ?

  10 14 Odpowiedz
 • mirek@ 21 paź 2019

  Gratulacje! Dla mnie jesteście numer jeden

  10 14 Odpowiedz
 • Zofia 21 paź 2019

  A ja dostałam do takiego pana w koszuli dzisiaj na rynku

  9 3 Odpowiedz
 • Jacek Karwatowski 21 paź 2019

  W końcu jakieś porządne pismo bo myślenickiej się nie da czytac powodzenia

  17 12 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 paź 2019

  Suuuper

  6 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 paź 2019

  Ps
  ale od razu myśl, co z obiektywizmem, zwlaszcza tym polityczno-lokalnym, skoro "za darmo" (?)

  6 4 Odpowiedz
 • 21 paź 2019

  Nikt nie czyta już gazet więc to będzie nie wypał

  7 12 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 paź 2019

  Niekoniecznie. Ja pomysł pochwalam, pod warunkiem że w pewnych sferach zachowany będzie informacyjny dystans, czyli to co cechuje artykuły na portalu. Jest szansa, że na tym etapie popularności nakład utrzyma się z reklam.

  Bardzo fajnie byłoby znać lokalizacje gdzie magazyn będzie kolportowany.

  4 Odpowiedz
  • 23 paź 2019

   Mapę kolportażu aktualizujemy na bieżąco, co można śledzić w tym miejscu: https://miasto-info.pl/magazyn

   Magazyn rozdawany jest również na przystankach i ulicach. Zapraszamy do współpracy właścicieli lokali i firm, którzy chcieliby aby nasi Czytelnicy odbierali magazyn także u nich.

   Natomiast dla tych, którym nie uda się zdobyć fizycznej wersji Magazynu, przygotowaliśmy przeglądarkę online https://miasto-info.pl/magazyn # , a główne teksty trafią na łamy portalu.

   Pozdrawiamy
   Zespół Miasto Info

   5 2 Odpowiedz

Zobacz więcej