Społeczeństwo

MiastoInfo to nie tylko portal. Szukajcie papierowego wydania naszego Magazynu

MiastoInfo to nie tylko portal. Szukajcie papierowego wydania naszego Magazynu

Przez lata z Waszym udziałem udało nam się stworzyć największy i najbardziej rozpoznawalny serwis internetowy w powiecie myślenickim. Od dzisiaj możecie nas czytać w wersji papierowej, którą przekazujemy w Wasze ręce zupełnie za darmo

Od rana pierwsze egzemplarze, bezpłatnego, papierowego wydania magazynu MiastoInfo trafiają bezpośrednio do Waszych rąk. Można je otrzymać nie tylko spacerując po mieście, ale przede wszystkim odwiedzając sklepy, lokale gastronomiczne, placówki publiczne i każde miejsce, które zgłosicie na specjalnie przygotowanej mapie. Tą będziemy aktualizować na bieżąco. 

To wy decydujecie o tym, skąd nasi Czytelnicy będą mogli odbierać magazyn. Jeżeli chcecie, aby pojawił się w miejscu w którym często bywacie, w siedzibie firmy którą prowadzicie lub w niej pracujecie – nic prostszego. Wystarczy dać nam znać, wypełniając specjalny formularz

Wspólnie z wami każdego dnia tworzymy treści, obok których nie da się przejść obojętnie, a hasło „Myślenice oczami mieszkańców” z biegiem czasu zaczęło dotyczyć całego powiatu. Przez ponad 10 lat zbudowaliśmy w sieci zaangażowaną w lokalne sprawy społeczność wiernych Czytelników.

To z Waszym udziałem udało nam się stworzyć największy i najbardziej rozpoznawalny serwis internetowy w powiecie myślenickim, który dociera do niemal każdego mieszkańca Myślenic i okolic korzystającego z nowych technologii. Od dzisiaj trafiamy również do tych ceniących sobie papier. 

Dziękujemy za wspólne lata i życzymy przyjemnej lektury.

Zespół Miasto Info

Powiązane tematy

Komentarze (10)

 • Jacek Karwatowski 21 paź 2019

  W końcu jakieś porządne pismo bo myślenickiej się nie da czytac powodzenia

  17 12 Odpowiedz
 • Zofia 21 paź 2019

  A ja dostałam do takiego pana w koszuli dzisiaj na rynku

  9 3 Odpowiedz
 • 23 paź 2019

  Mapę kolportażu aktualizujemy na bieżąco, co można śledzić w tym miejscu: https://miasto-info.pl/magazyn

  Magazyn rozdawany jest również na przystankach i ulicach. Zapraszamy do współpracy właścicieli lokali i firm, którzy chcieliby aby nasi Czytelnicy odbierali magazyn także u nich.

  Natomiast dla tych, którym nie uda się zdobyć fizycznej wersji Magazynu, przygotowaliśmy przeglądarkę online https://miasto-info.pl/magazyn # , a główne teksty trafią na łamy portalu.

  Pozdrawiamy
  Zespół Miasto Info

  5 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 paź 2019

  Niekoniecznie. Ja pomysł pochwalam, pod warunkiem że w pewnych sferach zachowany będzie informacyjny dystans, czyli to co cechuje artykuły na portalu. Jest szansa, że na tym etapie popularności nakład utrzyma się z reklam.

  Bardzo fajnie byłoby znać lokalizacje gdzie magazyn będzie kolportowany.

  4 Odpowiedz
 • Marta 21 paź 2019

  A portal tez masz za darmo a jednak tu komentujesz

  6 4 Odpowiedz

Zobacz więcej

Prezentowe inspiracje na Dzień Babci
Społeczeństwo 0

Prezentowe inspiracje na Dzień Babci

Pierwszy miesiąc w roku to okres, w którym szczególnie docenia się najstarszych członków naszych rodzin - odpowiednio 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci...