Społeczeństwo

MiastoInfo to nie tylko portal. Szukajcie grudniowego wydania naszego papierowego Magazynu

MiastoInfo to nie tylko portal. Szukajcie grudniowego wydania naszego papierowego Magazynu

W Wasze ręce oddajemy trzeci numer Magazynu MiastoInfo. Znajdziecie go w ponad 200 punktach na terenie powiatu myślenickiego. O czym przeczytacie w papierowym wydaniu?

Przez lata z Waszym udziałem udało nam się stworzyć największy i najbardziej rozpoznawalny serwis internetowy w powiecie myślenickim.

W październiku wydaliśmy pierwszy numer papierowego Magazynu.  Możecie nas czytać w wersji papierowej, którą przekazujemy w Wasze ręce zupełnie za darmo.

Od środy 18 grudnia trzeci bezpłatnego, papierowego wydania magazynu MiastoInfo trafia do Waszych rąk. Pismo można otrzymać nie tylko spacerując po mieście, ale przede wszystkim odwiedzając sklepy, lokale gastronomiczne, placóweki publiczne i każde miejsce, które zgłosicie na specjalnie przygotowanej mapie. Tą będziemy aktualizować na bieżąco. 

To Wy decydujecie o tym, skąd nasi Czytelnicy będą mogli odbierać magazyn. Jeżeli chcecie, aby pojawił się w miejscu w którym często bywacie, w siedzibie firmy którą prowadzicie lub w niej pracujecie – nic prostszego. Wystarczy dać nam znać, wypełniając specjalny formularz. 

 

Co znajdziecie w grudniowym wydaniu?

"Trzeba dać mozliwość tym, którzy przejmują władzę, aby pokazali co potrafią" - w rozmowie miesiąca mówi Maciej Ostrowski. Nie tylko komentuje pierwszy rok burmistrza Jarosława Szlachetki, ale też odnosi się do wielu jego słów jakie padły w listopadowym wywiadzie.

W podsumowaniu roku 2019 przypominamy najważniejsze wydarznia minionych dwunastu miesięcy.

Ostatni miesiąc przyniósł podwyżki cen śmieci, wycinkę drzew przy ul. Słowackiego, opłaty za miejsca parkingowe w Myślenicach. Ponadto poruszamy temat drogi prowadzącej na Chełm i pytamy samorządowców kogo stać na smog.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej