Miasto

Przewóz osób: PKS rozmawia z prywatnymi przewoźnikami

Przewóz osób: PKS rozmawia z prywatnymi przewoźnikami

PKS Myślenice zaproponował prywatnym przewoźnikom możliwość korzystania z powstającego dworca - podaje Gazeta Myślenicka. W miejscu dotychczasowego dworca BUS miałby powstać parking

 Podczas pierwszego spotkania prezesa PKS Michała Kika z prywatnymi przewoźnikami, zaproponowano im 50% ceny za odjazd z dworca (do końca 2012 roku), a następnie 25% ceny na czas nieokreślony. Propozycja obejmuje możliwość korzystania z mającego powstać na terenie byłej zajezdni PKS centrum motoryzacyjnego.

Docelowo z terenu dworca PKS miałyby odjeżdżać samochody PKS i prywatnych przewoźników. Natomiast w miejscu obecnego dworca busów miałby powstać parking. Przystanki rozmieszczone na terenie miasta pozostaną bez zmian.

W naszej ankiecie pytamy was ile jesteście w stanie zapłacić za bilet na jednej z najbardziej popularnych tras Myślenice-Kraków:

Powiązane tematy

ALARMUJECIE: Wzrastają ceny za przejazd busem
Miasto 88

ALARMUJECIE: Wzrastają ceny za przejazd busem

Po nowym roku prywatni przewoźnicy podnieśli ceny za przejazd na większości linii - alarmujecie w jednym z tematów na forum. To kolejna podwyżka w przeciągu ostatnich miesięcy

Komentarze (52)

 • Brak zdjęcia
  17 kwi 2011

  Czy Wy zwariowaliście!!!!busy muszą zostać tam gdzie są!!!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 kwi 2011

  Na raciah do KRAKA,czy nie wspominałem

  Odpowiedz
 • 13 kwi 2011

  a ile ludzi straci prace bo wszystko tam pernie pozamykaja bo komu trzymac

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 kwi 2011

  Ja nie neguje robotu ktora odwalaja busiarze. Nie mam pretensji ze nie ma kibla, czy jazdzi za duzo osob. Sam czesto nimi jezdze, glownie dlatego zeby zaoszczedzic czas.
  Moje stwierdzenie tyczylo sie bardziej oczywistyc faktow i nastepst ktore beda mialy wkrotce miejsce. A za wszystko mozemy podziekowac krolowi maciejowi.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 kwi 2011

  [quote=gość: my^&*cy] A gdzie warunki socjalne dla pasażerów ?
  To, że busiarze się odlewają pod blaszakami wszyscy wiedzą, a dla klienta/pasażera to nia ma nawet TOY-ToYa pod Carrefourem !
  Na tyle Was-BUSIARZE nie stać za tyle lat chapania ! [/quote]

  Z tego co mi wiadomo to busiarze chcieli postawić chociażby tego TOY-TOY'a, lecz władze się nie zgodziły:P

  Odpowiedz

Zobacz więcej