Myślenice

ALARMUJECIE:"Do Caritasu na Średniawskiego też nie ma przejścia"

ALARMUJECIE:"Do Caritasu na Średniawskiego też nie ma przejścia"

Po publikacji artykułu o "nieformalnym" przejściu dla pieszych na ul. 3-go Maja, które ma zostać zamalowane - piszecie, że to nie jedyny problem w tej części miasta.

Jako dowód na to przesyłacie zdjęcia z ul. Średniawskiego, gdzie brakuje przejścia dla pieszych prowadzących do nowej siedziby Caritasu. Przypomnijmy stacja stanęła na terenie byłego placu opałowego i w miejscu, gdzie w ostatnich latach znajdowały się mieszkania socjalne.

Jak zwracają uwagę mieszkańcy "(ulica 3Maja to nie jedyny problem z przejściami dla pieszych. Po tym jak otworzyli Caritas ruch jest coraz większy. Przy stacji parkują samochody pracowników budowy, co całkowicie blokuje ruch. W dodatku starsi ludzie chodza po ulicy, bo nie ma przejścia".

Faktycznie, na przesłanych zdjęciach widać sznur samochodów zaparkowanych na prawym pasie, a ruch odbywa się naprzemiennie lewym pasem. Do budynku Caritasu brakuje przejścia, a zaparkowane samochody wypełniają także ten parking.

Powiązane tematy

Komentarze (5)

 • Brak zdjęcia
  14 gru 2019

  a gdzie jest przejscie dla pieszych i gdzie sa pasy tam nie ma pełnowymiarowego chodnika oraz pasow do przejścia z żadnej strony brać za tyłek osoby ktore dały pozwolenie na taki budynek a mieszkanie sicjalne było tylko jesno

  17 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 gru 2019

  a mam pytanie przebudowa skrzyzowania bedzie za nasza kase czy za kase urzednika ktory to zatwierdzał bo chyba tylko to wchodzi w gre w tamtym miejscu za błedy trzeba placic

  11 Odpowiedz
 • 15 gru 2019

  A co to jest "Cariatasu" ?!

  8 2 Odpowiedz
 • Robert 18 gru 2019

  Teraz się tamtędy w ogóle nie da jeździć przez te auta zaparkowane po prawej. Planując obiekt na ileś tam osób należało pomyśleć o zapewnieniu tym osobom parkingów, a nie ustawić ich wzdłuż drogi. Nie wiem co za debil wydał na to zgodę.

  7 Odpowiedz

Zobacz więcej