Sułkowice

Trzy samochody w ogniu

Trzy samochody w ogniu

Z Sułkowic po godzinie 1 w nocy wpłynęło zgłoszenie o pożarze 3 samochodów osobowych, które znajdowały się na parkingu

Na miejsce wysłano zastępy JRG Myślenice oraz OSP Sułkowice, OSP Harbutowice.

- Zabezpieczono miejsce zdarzenia, podano w pierwszej fazie dwa prądy gaśnicze piany, a następnie schłodzono pojazdy prądami wody. Ratownicy ze względu na duże zadymienie pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Po zakończeniu działań gaśniczych funkcjonariusze policji przystąpili do czynności mających na celu ustalenie właścicieli pojazdów i przyczyny powstałego pożaru - mówi Roman Ajchler, rzecznik prasowy KP PSP w Myślenicach.

Komentarze

 • 15 lut

  Kradną ławki, niszczą przystanki, dewastują wszystko co się da, nawet auta podpalają, prawdziwy dziki zachód.
  Jak to się mogło stać przecież jest posterunek policji ? Gdzie była w tym czasie policja? :)

  13 3 Odpowiedz
 • 20 lut

  Gmina nie mogła sobie poradzić, jak ze wszystkim dookoła, to pewnie ktoś wziął sprawy w swoje ręce. Ponoć chcą zrobić płatny parking pod kościołem. To osobisty pomysł burmistrza, czy jego zausznika? Może jeszcze strefy parkingowe w "mieście"? A we czwartek wielkie "otwarcie komisariatu", ponoć dzieci mają do szkoły chodzić przez błoto od tyłu, bo na ulicy będzie czerwony dywan i "ważni goście"! Kilkaset dzieci, nauczyciele, rodzice nic nie znaczą, byleby impreza była z cateringiem dla obcych ale ważnych ( w wspieraniu kariery) osób.

  5 Odpowiedz

Zobacz więcej

Most na ul. Wolności przejdzie remont
Sułkowice 0

Most na ul. Wolności przejdzie remont

Na jesień ruszą prace związane z przebudową mostu na drodze powiatowej przy ul. Wolności w Sułkowicach Na przełomie sierpnia i września Zarząd Dróg P...