Społeczeństwo

63-latek z Krzczonowa odnaleziony. Wrócił do domu cały i zdrowy

63-latek z Krzczonowa odnaleziony. Wrócił do domu cały i zdrowy

Trwające od 16 kwietnia poszukiwania 63-letniego mieszkańca Krzczonowa skończyły się wczoraj późnym wieczorem. Mężczyznę znaleziono w Krakowie

Poszukiwania 63-latka z Krzczonowa rozpoczęły się w czwartek 16 kwietnia. Tego samego dnia mężczyzna miał wsiąść do samochodu i udać się w stronę Myślenic lub Krakowa. „Ma problemy zdrowotne i zaniki pamięci. Niezdolny do samodzielnej egzystencji” – informowała policja.

W poszukiwaniach brali udział nie tylko policjanci, ale również jednostki OSP i Myślenicka Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. Wczoraj poszukiwania trwały do godz. 22:30.

- Mężczyzna został odnaleziony w Krakowie. Stwarzał wrażenie zagubionego, jednak nie posiadał żadnych obrażeń. Policjanci przekazali go członkowi rodziny, który zabrał go do domu - informuje Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji. 

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • 18 kwi 2020

  Prośba do rodziny tego pana. Jeśli wiecie że ma problemy zdrowotne to starajcie się go lepiej przypilnowac. Wiem że to czasem trudne bo każdy ma swoje życie i jakieś obowiązki, ale niech przynajmniej jedna osoba "czuwa" nad nim

  25 23 Odpowiedz
  • 18 kwi 2020

   Nie rozumiem za co te minusy, masz 100 % rację. Jeśli ten pan jest niezdolny do samodzielnej egzystencji to powinien mieć opiekę 24/dobę czy to przez członków rodziny czy w specjalnym ośrodku. Takiemu człowiekowi który się zgubi grozi niebezpieczeństwo, że nawet nie wspomnę o kosztach akcji poszukiwawczej którą fundujemy my, podatnicy.

   25 13 Odpowiedz
 • 18 kwi 2020

  63 latek to chłop w sile wieku, powinien jeszcze pracować. Gdyby skończył 65 lat, to nikt by go nie poszukiwał. Byłby ulgą la ZUS-U.

  11 6 Odpowiedz
 • OKOKI 18 kwi 2020

  Ma zaniki pamięci a samochodem jezdzi??

  14 3 Odpowiedz
  • 18 kwi 2020

   Ale Ty bystry jestes, naucz sie prosze czytania ze zrozumieniem, wsiasc do samochodu nie oznacza ze tym samochodem prowadzil!!

   14 4 Odpowiedz

Zobacz więcej

Prezentowe inspiracje na Dzień Babci
Społeczeństwo 0

Prezentowe inspiracje na Dzień Babci

Pierwszy miesiąc w roku to okres, w którym szczególnie docenia się najstarszych członków naszych rodzin - odpowiednio 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci...