Krzczonów

Wypadek w lesie. Traktorzystę przewieziono do szpitala

Wypadek w lesie. Traktorzystę przewieziono do szpitala

Podczas prac leśnych w Krzczonowie, 28 kwietnia, doszło do przewrócenia się ciągnika rolniczego. Poszkodowany został kierujący

Jak informuje Roman Ajchler, rzecznik prasowy KP PSP w Myślenicach, na miejsce pojechała miejscowa jednostka OSP oraz zastęp z JRG Myślenice.

Roman Ajchler, rzecznik prasowy KP PSP w Myślenicach: Strażacy po przybyciu na miejsce zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu. Zespół ratownictwa medycznego przejął rannego i przewiózł do szpitala w Myślenicach. Ustaleniami dotyczącymi wyjaśnienia powstania wypadku zajmują się funkcjonariusze policji.

 

Jak informuje Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji, poszkodowany to 50-latek.

Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji: Mężczyzna stracił panowanie nad traktorem podczas zrywki drzewa, w wyniku czego maszyna wywróciła się do góry kołami. Mężczyzna doznał uszkodzeń ciała, m.in. złamanie lewej łopatki, stłuczenia klatki piersiowej oraz uszkodzenia głowy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna podczas wypadku był trzeźwy.

Komentarze

Zobacz więcej

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego
Pcim 0

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego

Na miejscu pracowały 22 zastępy straży, łącznie ponad 100 strażaków. Ogień strawił powierzchnię ok. 870 m kw. Pożar udało się opanować, nikt nie odniósł obraż...