Dobczyce

Kiedy policjanci weszli do domu, kobieta chwyciła za nóż kuchenny

Kiedy policjanci weszli do domu, kobieta chwyciła za nóż kuchenny

Policjanci z Dobczyc odebrali nóż kobiecie, która chciała targnąć się na swoje życie, opatrzyli jej rany i czuwali nad stanem poszkodowanej do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego

W niedzielę dyżurny z Komisariatu Policji w Dobczycach odebrał telefon z prośbą o pomoc. Zgłaszającą była starsza kobieta z gminy Dobczyce, która przekazała, że jej wnuczka jest agresywna, wszczyna awantury i grozi odebraniem sobie życia. Wcześniej miała spożywać alkohol. Na miejsce skierowany został patrol z Komisariatu Policji w Dobczycach.

- Kiedy policjanci weszli do domu, kobieta chwyciła za nóż kuchenny. Była pobudzona i wyglądała na zdesperowaną. Krzyczała, że popełni samobójstwo, chciała, aby policjanci opuścili dom. Kiedy mundurowi siłą perswazji nic nie zdziałali, jeden z policjantów wykorzystał moment nieuwagi i szybkim ruchem wytrącił nóż z rąk 29-latki. Kobieta jeszcze przed przyjazdem policjantów zadała sobie kilka ran, które mundurowi opatrzyli jeszcze przed przyjazdem karetki. Badanie alkomatem potwierdziło informacje podane przy zgłoszeniu – wynik badania wskazał niemal 2 promile – relacjonuje Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Po kilku minutach na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, który przetransportował mieszkankę Dobczyc do szpitala w Krakowie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

  • 12 maj 2020

    Czy ktokolwiek z was myślał choć raz o odebraniu sobie życia?

    3 6 Odpowiedz
  • baron nk klasa 13 maj 2020

    ten na pewno nie mówił wszystkim w koło że chce to zrobić ponieważ mówienie o tym to jest rozpaczliwe wołanie o pomoc ja znałem osobiście 3 takich przyjaciół rozmawialiśmy śmialiśmy się a potem dowiedziałem się że znaleziono ich martwych dobrego dnia życzę wszystkim

    8 1 Odpowiedz

Zobacz więcej