Sułkowice

Kolejna próba samobójcza. Mężczyzna zranił się i uciekł do lasu

Kolejna próba samobójcza. Mężczyzna zranił się i uciekł do lasu

Na oczach swojej matki 27-latek powiedział, że się zabije, ranił się nożem i pobiegł w kierunku lasu. Policjanci znaleźli zdesperowanego mężczyznę, był ciężko ranny

Informacje o zdarzeniu policjanci z Myślenic otrzymali w poniedziałek. Zgłoszenie mówiło o tym, że 27-letni mieszkaniec gminy Sułkowice chce targnąć się na swoje życie.

Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy KPP w Myślenicach: W odległości około dwóch kilometrów od domu jeden z patroli natrafił w lesie na mocno już krwawiącego mężczyznę. Ten nie reagował na polecania policjantów i zbliżał się do nich trzymając w ręku nóż. Dopiero po kilku wezwaniach mundurowych do odrzucenia niebezpiecznego przedmiotu, wykonał polecenie, jednak od razu zaczął uciekać w głąb lasu. Policjanci szybko dogonili 27-latka, udzielili mu pierwszej pomocy i doprowadzili do miejsca, gdzie czekała kareta pogotowia. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Jak informuje policja, to kolejny przypadek w ostatnim czasie. W piątek 1 maja policjanci po kilkugodzinnych poszukiwaniach w pobliżu Jeziora Dobczyckiego odnaleźli 27-letniego mieszkańca gminy Siepraw. Zgłoszenie matki poszukiwanego wskazywało, że mogło dojść do tragedii. Natomiast 10 maja policjanci z Komisariatu Policji w Dobczycach odebrali nóż kobiecie.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej