Biznes

Super rabaty na otwarcie Salonu Producenta KARPOL w Myślenicach

Super rabaty na otwarcie Salonu Producenta KARPOL w Myślenicach

- Odczuwamy skutki spowolnienia gospodarki, jednak staramy się nie poddawać. Poszerzamy asortyment i otwieramy nowy salon - mówi Józef Kurek, właściciel firmy Karpol

Firma KARPOL otwiera swój salon z osłonami okiennymi w Myślenicach. Zapraszamy na otwarcie

W sobotę, 12 września, w Myślenicach przy ul. Słonecznej 1 (przy rondzie) o godzinie 9, firma KARPOL otwiera największy w regionie salon z osłonami okiennymi. Z tej okazji przygotowana została specjalna oferta promocyjna na produkty firmy KARPOL, która wynosi aż 30 proc. rabatu. Dziś rozmawiamy na temat otwarcia z panem Józefem Kurkiem, właścicielem firmy.

Firma KARPOL działa w branży dekoracyjnej; czym dokładnie się zajmuje?

Firma KARPOL, dokładnie mówiąc, produkuje osłony okienne od ponad 30 lat, systematycznie się rozwijając i rozbudowując swoje portfolio. Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Zamieście, koło Limanowej.

Co dokładnie rozumiemy przez pojęcie osłony okienne?

Są to produkty, dzięki którym nasi klienci mogą ochronić się przed światłem słonecznym, jak również zyskać prywatność zasłaniając się od sąsiadów czy przechodniów, ale również ochronić się przed komarami, wybierając nasze moskitiery.

Czyli są to np. rolety?

Tak i nie tylko. Firma KARPOL w swojej ofercie posiada rolety typu mini czy w kasecie z różnymi materiałami np. Dzień –Noc. W naszym portfolio można znaleźć również plisy okienne, żaluzje drewniane i aluminiowe,  karnisze drewniane, karnisze metalowe czy szyny PCV. Tak jak wspomniałem wcześniej, produkujemy również różnego rodzaju moskitiery okienne i drzwiowe, które ochronią nas przed komarami, których w tym roku jest bardzo dużo.

Czy w salonie można kupić produkty od ręki czy tylko na zamówienie?

Tak, mamy gotowe produkty, które klient może zakupić od razu na miejscu w salonie. Są to karnisze, szyny PCV, rolety czy nawet moskitiery. Oczywiście rozumiemy, że każde okno jest inne, a tym bardziej wnętrze danego pomieszczenia. Dlatego nasi klienci z pomocą fachowej obsługi mogą sobie indywidualnie skonfigurować dany produkt. Rozumiemy, że dziś każdy jest zajęty, dlatego oferujemy naszym klientom możliwość pomiaru i montażu naszych produktów.

Staramy się nie poddawać kryzysowi i kontynuować naszą strategię rozwoju oraz udoskonalania

Czy rabat 30 procent na Państwa produkty jest tylko dostępny w dzień otwarcia salonu?

Nie, rabat ten jest przyznawany każdemu klientowi, który kupi produkty firmy Karpol w dniach od 12.09.2020 do soboty 19.09.2020 włącznie.

Czy obecne spowolnienie gospodarki nie wpłynęło negatywnie na pana branżę?

Tak, odczuwamy skutki spowolnienia gospodarki, jak większość przedsiębiorstw. Jednak staramy się nie poddawać kryzysowi i kontynuować naszą strategię rozwoju i udoskonalania. W ostatnim czasie poszerzyliśmy nasz asortyment o nowe produkty i materiały z myślą o zaspokojeniu rozwijających się potrzeb naszych klientów.

Czy posiadają już państwo inne salony?

Tak, posiadamy już własne salony. Jako pierwszy powstał salon w Limanowej, czyli w mieście znajdującym się zaraz obok naszej siedziby. Po otwarciu tegoż salonu spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów, co zmotywowało nas do otwierania kolejnych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Salon czynny:
poniedziałek - piątek: 8 - 16
sobota: 9 - 13
KARPOL

materiał powstał we współpracy z firmą KARPOL. 

Zobacz więcej