logo-web9

Piłka nożna: Dalin – Wierna 3:2 (0:1)

Piłkarze Dalinu wygrali z Wierną Małogoszcz i na cztery kolejki przed końcem rozgrywek zajmują trzecie miejsce tracąc do lidera Garbarni Kraków 10 punktów

Bramki: 0-1 Pawłowski 18’ (k), 1-1 Biel 59’, 1-2 Miernik 63’, 2-2 Mizia 63’, 3-2 Marzec 74’

Pierwsza bramka dla Dalinu po strzale głową Biela mogła wpaść już w 13 min, jednak piłka minęła bramkę. Po rzucie rożnym w 16 min sędzia podyktował rzut karny po faulu Cygala. Bramkę na 1:1 zdobył Pawłowski. Do szatni biało-zieloni schodzili z jedno bramkową stratą.

Do remisu myśleniczanom udało się doprowadzić w 59. min. a bramka padła po dobitce Biela. Wynik 1:1 utrzymał się przez cztery minuty, kiedy to bramkę dla przyjezdnych zdobył Miernik. Od razu po wznowieniu gry, tym razem dla Dalinu bramkę zdobył Mizia. Na 16 minut przed końcem strzałem z około 20 metrów wynik na 3:2 dla Dalinu ustanowił Marzec.

Do końca rozgrywek zostały 4 kolejki. Dalin zajmuje trzecie miejsce i traci do lidera Garbarni Kraków dziesięć punktów. Druga z 65 pkt. jest Unia Tarnów. Dalin zagra na wyjeździe w środę 8 czerwca z Orlętami Kielce (16 m. 19 pkt.) z liderem - Garbarnią u siebie (11 czerwca godz. 17), 19 czerwca z Czarnymi Połaniec (17 m. 18 pkt.) a ostatni mecz sezonu 2010/2011 odbędzie się na stadione Dalinu 23 czerwca o godz. 17:30 i zostanie rozegrany z Przebojem Wolbrom (9m. 43 pkt.)