Fitness

Zawodniczki Lady Fitness bezkonkurencyjne na Mistrzostwach Świata

Zawodniczki Lady Fitness bezkonkurencyjne na Mistrzostwach Świata

Podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych najpierw w Rumunii a potem w Serbii zawodniczki myślenickiego klubu zdobyły najwyższe lokaty

Reprezentantki Lady Fitnes wzięły udział w Mistrzostwach Świata Fitness i Kulturystyce. W konkurencjach obsadzonych przez myśleniczanki liczą się odpowiednio umiejętności tańca sportowego, artystycznego, gimnastyki, akrobatyki oraz ocena sylwetki.

Podczas Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w Rumunii Polskę reprezentowała Julia Komenotrus zdobywając tytuł Mistrzyni Świata w fitness artystycznym. Z kolei Justyna Rynduch w kat. fitness wywalczyła Wicemistrzostwo Świata juniorów w swojej kategorii.

W Serbii zawodniczki brały udział w Mistrzostwach Świata Dzieci i Młodzieży. Lena Latoń wywalczyła tytuł Mistrzyni Świata, a Kateryna Kubatko srebro. W swojej kategorii (do 9 lat) Anna Korus zdobyła srebro. W Rumuni dziewczęta startowały pod okiem Pawła Godula, a w Serbii trener Anny Simsak-Goduli.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Z Mistrzostw Polski wrócili ze złotem
Fitness 17

Z Mistrzostw Polski wrócili ze złotem

Zawodnicy klubu Lady Fitness z Myślenic nie próżnują. Niespełna kilka tygodni temu wrócili z Mistrzostw Polski w Fitness Gimnastycznym gdzie w ich ręce wpadło złoto i brąz. Teraz przyszedł czas na kolejne roztańczone zawody