Poręba

Zmarł Tadeusz Szydlak. Prezes i Honorowy Druh OSP Poręba

Zmarł Tadeusz Szydlak. Prezes i Honorowy Druh OSP Poręba

"Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami… Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o przegranej walce z chorobą naszego Drogiego Prezesa Honorowego Druha Tadeusza Szydlaka, którego Pan Bóg w dniu 28 listopada powołał na wieczną Wartę”

- o zmarłym piszą strażacy z OSP Poręba

Tadeusz Szydlak to człowiek, który zapisał się na kartach historii nie tylko jednostki OSP Poręba, ale też całej społeczności wsi. „Nie da się opisać w kilku słowach zasług, osiągnięć i dobroci Ś.P. Tadeusza, bo całym swym życiem, ciężką pracą pokazywał wartości i wskazówki na drogę życia w dobroci” – piszą strażacy z Poręby.

Ostatnie pożegnanie i odprowadzenie zmarłego na miejsce spoczynku odbędzie się we wtorek 1 grudnia o godzinie 14 w Kościele Matki Bożej Pocieszenia w Trzemeśni.

Powiązane tematy

Komentarze (2)

Zobacz więcej

Przystanek natura w Porębie
Poręba 0

Przystanek natura w Porębie

Przystanek Natura to miejsce, w którym dzieci spędzają czas w otoczeniu przyrody, zamiast patrzeć się w ekran smartfona. To tutaj uczą się szacunku do natury,...

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego
Pcim 0

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego

Na miejscu pracowały 22 zastępy straży, łącznie ponad 100 strażaków. Ogień strawił powierzchnię ok. 870 m kw. Pożar udało się opanować, nikt nie odniósł obraż...