Poręba

Zmarł druh Antoni Szydlak. „Oddał serce jednostce i społeczności lokalnej, nie oczekując nic w zamian!”

Zmarł druh Antoni Szydlak. „Oddał serce jednostce i społeczności lokalnej, nie oczekując nic w zamian!”

„Ze łzami w oczach Ciebie żegnamy, pogrążeni w smutku i pełni rozpaczy... w naszych sercach pozostaniesz na zawsze” – tak wieloletniego strażaka, społecznika i członka zarządu Antoniego Szydlaka żegnają druhowie OSP Poręba

„Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej Śmierci naszego Drogiego Druha Świętej Pamięci Antoniego Szydlaka, którego Pan Bóg w dniu dzisiejszym powołał na wieczną Wartę do siebie. Jego uśmiech, poczucie humoru a nade wszystko pracowitość zapamiętamy na zawsze!” – czytamy na facebooku OSP Poręba.

Druh Antoni określany był jako człowiek z wielkim sercem. Od kilkudziesięciu lat służył w OSP Poręba, a kilka kadencji zasiadał w jej zarządzie. „Oddał serce jednostce i społeczności lokalnej, nie oczekując nic w zamian!” – mówią o nim strażacy.

Ostatnie pożegnanie i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku świętej p druha Antoniego odbędzie się w czwartek: 11 marca o godzinie 15.00 w Kościele Matki Bożej Pocieszenia w Trzemeśni.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Przystanek natura w Porębie
Poręba 0

Przystanek natura w Porębie

Przystanek Natura to miejsce, w którym dzieci spędzają czas w otoczeniu przyrody, zamiast patrzeć się w ekran smartfona. To tutaj uczą się szacunku do natury,...