Czasław

Ślisko na drogach. Czołówka w Czasławiu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Ślisko na drogach. Czołówka w Czasławiu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Od wczoraj nad powiatem myślenickim pada śnieg. Na niektórych drogach robi się ślisko. Tak było w Czasławiu, gdzie doszło do czołowego zderzenia

W pierwszym dniu opadów (10 grudnia), kilka minut po godz. 8 SKKP PSP w Myślenicach trafiło zgłoszenie o zderzeniu samochodów osobowych w miejscowości Czasław.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 964. - Podczas zderzenia czołowo - bocznego dwóch samochodów osobowych  poszkodowane zostały dwie osoby, którym pomocy udzielili ratownicy medyczni z Zespołu Ratownictwa Medycznego, a następnie przewieźli ich do SOR w Myślenicach - informuje  bryg. Roman Ajchler.

Strażacy poddali sorbcji płyny eksploatacyjne oraz usunęli rozbite elementy pojazdów z jezdni. Uszkodzone samochody zostały usunięte z drogi wojewódzkiej przez służby pomocy drogowej. W działaniach udział brały zastępy JRG Myślenice, OSP Raciechowice.

Powiązane tematy

Bożena Góra: Przeszkadzam? Ale czym?
Wywiad 52

Bożena Góra: Przeszkadzam? Ale czym?

Śmieszy mnie stwierdzenie, że „przeszkadzam”. Czym? Wysyłaniem pism, publikowaniem koncepcji tunelu, a może walką o światła? Dla mnie nie ma podziału na parti...

Komentarze

Zobacz więcej