Myślenice

W mieszkaniu miał marihuanę, amfetaminę i mefedron. Policjanci zatrzymali lokalnego dilera i jego kolegów

W mieszkaniu miał marihuanę, amfetaminę i mefedron. Policjanci zatrzymali lokalnego dilera i jego kolegów
Zdjęcie poglądowe. Fot. David Duky

Kryminalni z Myślenic zatrzymali 28-letniego dilera narkotykowego. W jego mieszkaniu znaleźli 214 gramów marihuany, 97 gramów amfetaminy oraz 20 gramów mefedronu. Trwają ustalenia, od jak dawna działali i gdzie trafiały rozprowadzane przez nich narkotyki

 

Policjanci z wydziału kryminalnego myślenickiej komendy wpadli na trop dilera działającego w mieście. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna handluje niedozwolonymi środkami w swoim mieszkaniu. Kiedy jeden z potencjalnych klientów opuścił nieruchomość zamieszkiwaną przez domniemanego dilera, kryminalni go przeszukali.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się, bo 28-latek z gminy Myślenice miał przy sobie 14 gramów marihuany i 5 gramów amfetaminy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a kryminalni wpadli z wizytą do jego dostawcy i przeszukali mieszkanie.

W środku znaleźli 214 gramów marihuany, 97 gramów amfetaminy oraz 20 gramów mefedronu.

- Diler, również 28 latek z Myślenic został zatrzymany, a w toku czynności procesowych potwierdziło się, że sprzedawał środki odurzające i psychotropowe licznym odbiorcom z powiatu myślenickiego. Zabezpieczone przez policjantów substancje były już poporcjowane i przygotowane do sprzedaży – informuje Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Kolejnego dnia w ręce kryminalnych trafił jeszcze jeden mężczyzna. Tym razem był to 41-latek z Myślenic, który zaopatrywał się u młodszego kolegi. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli 50 gramów marihuany, 50 gramów amfetaminy oraz 10 gramów mefedronu. Również został zatrzymany.

Decyzją sądu z 6 marca, myślenicki diler trafił na 3 miesiące do aresztu. Za handel narkotykami grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Jego klienci odpowiadać będą za posiadanie. To przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3, a w przypadku znacznych ilości nawet do lat 10.

Powiązane tematy

Komentarze (10)

 • 12 mar 2021
  Kiernoz napisał/a:

  Muszę Cię Aguš zmartwić. Jeśli chodzi o tego typu używki to jestem totalnym abstynentem. A swą wene twórczą czerpie z perfekcyjnych krztałtów swej .......małżonki :))

  Jak zaśpiewał kiedyś klasyk:
  "[...]Whiskey moja żono...[...]"
  A niektóre całkiem kształtne, kryształowe. Cud, miód i orzeszki ;)

  12 Odpowiedz
 • 12 mar 2021

  Kiernoz za pewne złapałeś ciąg z tego marihuomatu w Dobczycach, który był zlokalizowany przy monopolowym i teraz ci brakuje weny twórczej:):)

  11 1 Odpowiedz
 • 12 mar 2021

  Czyli co ? W Myślenicach nie będzie można skombinować już towaru ?

  12 9 Odpowiedz
 • 12 mar 2021

  ? Muszę Cię Aguš zmartwić. Jeśli chodzi o tego typu używki to jestem totalnym abstynentem. A swą wene twórczą czerpie z perfekcyjnych krztałtów swej .......małżonki :))

  9 4 Odpowiedz
 • 14 mar 2021

  Gratuluję zatem muzy Twojego życia Kiernozie;):)

  7 1 Odpowiedz

Zobacz więcej