Społeczeństwo

Projekt Zdrowie. Pani Sylwia schudła 14 kg

Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów – chcemy się lepiej odżywiać, poprawić wyniki badań czy  samopoczucie,  jednak najczęściej jest to po prostu osiągnięcie  wymarzonej sylwetki, w której czulibyśmy się najlepiej

Tak też było w przypadku Pani Sylwii – bohaterki naszej metamorfozy.

 

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?

Od pewnego czasu zauważyłam, że coraz bardziej przybieram na wadze i zaczęłam się obawiać, że może pójść to za daleko. Stwierdziłam, że trzeba powiedzieć STOP i wreszcie zadbać o swoje zdrowie tak, aby nie mieć z nim problemów w przyszłości. Poza tym przeszkadzało mi to, że przestałam mieścić się w niektóre ubrania i nie czułam się dobrze sama ze sobą. Brakowało mi również pewności siebie.

Wizyta umówiona, Pani zmotywowana. Czy bała się Pani pierwszej wizyty?

Nie bałam się pierwszej wizyty - wiedziałam, że z moją dietą trzeba coś zrobić, a sama sobie z tym nie poradzę.

Czy czegoś się Pani obawiała przed podjęciem kuracji?

Obawiałam się całkowitej zmiany stylu życia, że będę musiała zrezygnować z niektórych rzeczy, które bardzo lubię. W trakcie kuracji okazało się jednak, że niczego mi nie brakowało. Poznałam mnóstwo wspaniałych przepisów, nauczyłam się zdrowo gotować, a na moim stole nie zabrakło nawet domowej pizzy, czy pysznych domowych ciastek.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?

Przede wszystkim jadłam bardzo nieregularnie i piłam mało wody. Często w ogóle nie jadłam śniadania, a przez dzień podjadałam między posiłkami.

Co Panią najbardziej motywowało?

Motywowało mnie to, że z każdą wizytą widziałam coraz lepsze efekty. To dodawało mi siły, aby się nie poddawać. Poza tym kuracja zbiegła się w czasie z planowaniem wesela, co dodatkowo pozytywnie wpłynęło na moją motywację, aby schudnąć na czas i dobrze czuć się w wymarzonej sukni ślubnej. Bardzo ważne okazało się również wsparcie ze strony moich bliskich.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Tak, jestem bardzo zadowolona. Kuracja nie była dla mnie okresem wielkich wyrzeczeń – jadłam to, co lubię i czułam się najedzona. Dało to wspaniałe efekty i osiągnęłam swój cel.

Jakie są Pani odczucia i emocje związane z tak spektakularną zmianą?

Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z siebie, że dałam radę. Nareszcie czuję się dobrze w swoim ciele, a moja pewność siebie wzrosła.

 

Dietetyk  mgr Monika Sroka: Współpraca z Panią Sylwią była czystą przyjemnością, kuracja przebiegała wzorowo, wspaniała, pełna energii i dyscypliny osoba! Chętnie przygotowywała nowe dania i odkrywała nowe smaki. Będąc wielkim przykładem, że można pysznie gotować i mieć fantastyczne efekty.  Jestem zachwycona z osiągnięć Pani Sylwii. To moja wielka duma!. 

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Pamiętaj, cel to marzenie z datą realizacji! 

CENTRUM DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE
32-400 Myślenice, ul. 3 Maja 14a
tel. kom. 577-133-322
myslenice@projektzdrowie.info

Zobacz więcej