Rozrywka

Dni Myślenic 2011: Harmonogram imprezy

 Tegoroczne Dni Myślenic to nie tylko koncerty zespołów Dżem, Feel, My Way, Liverpool i Radia Propaganda będzie można wziąć udział w poszukiwaniu skarbu Inków, pobić myślenickie rekordy, a nawet zatańczyć Zumbę

W sobotę o godz. 20:30 zagra Dżem, a w niedzielę o 19.30 Feel. W pierwszy dzień przed głównym koncertem będzie można usłyszeć zespół My Way, który zapewnił sobie ten występ wygrywając Przegląd Muzyczny Kwadrat. W świat Beatlesów w niedzielny wieczór porwie publiczność zespół Liverpool. Z kolei Alternatywne brzmienia w sobotnie popołudnie zapewni Radio Propaganda – nowy projekt Jarka "Maxa" Szklarczyka – założyciela m.in. zespołu Druga Strona Lustra.

W poszukiwaniu Skarbu Inków

Nowością będzie gra miejska, podczas której zarówno mieszkańcy jak i turyści będą mogli poznać bliżej zabytki i historię Myślenic. Zabawa oparta jest na legendzie, która podaje, iż na terenie miasta mieszka potomek Inków, a jego przodkowie zakopali na tutejszych terenach skarb, którego to właśnie będą szukać uczestnicy zabawy. Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody. Udział mogą wziąć zarówno osoby indywidualne jak i kilkuosobowe drużyny. Karty zawodnicze oraz regulamin i szczegółowe informacje będą dostępne już wkrótce  na stronie www.myslenice.pl oraz na profilu Miasta i Gminy Myślenice na Facebooku.

Myślenickie rekordy

Podczas dwudniowej imprezy Myśleniczanie i przyjezdni będą mogli przyczynić się do ustanowienia różnorodnych rekordów. Po koncercie Dżemu wraz z instruktorami Myślenickiej szkoły Tańca Samba, na plaży trawiastej zostanie odtańczona Zumba. Jest to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Trenerzy krok po kroku zaprezentują cały układ, który następnie  kilkakrotnie zostanie odtańczony przez wszystkich zebranych.

Plażowanie nad Rabą

W niedzielę organizatorzy zapraszają nad Rabę wszystkich plażowiczów. - Wystarczy ręcznik lub koc i okulary słoneczne. Uczestnicy zabawy będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. W razie brzydkiej pogody zapraszamy z kolorowymi parasolami, przydadzą  się też kalosze – zachęcają organizatorzy.

Zarówno w sobotę i w niedzielę  zabawa na plaży trawiastej zacznie się o godz. 13. Konkursy dla dzieci poprowadzi Leszek Zduń. Podczas Pikniku Europejskiego (sobota) wszyscy chętni będą mogli wykazać się wiedzą na temat UE. Pokazy tańców towarzyskich i cheerleaderek zapewni w sobotę i w niedzielę Towarzystwo Gimnastyczne Sokół. Na scenie zaprezentują się również DJ’e (sobota). W programie m.in. występy karaoke, uczniów ze szkoły muzycznej „Yamaha”(niedziela), Pauliny Bisztygi (niedziela) oraz innych muzyków z naszego regionu. Sympatycy gier i zabaw będą mogli „toczyć” się w plastikowej kuli – Zorbing lub zagrać w grę planszową – Mega Twister.SOBOTA 30 lipca 2011 r.

13.00 – Rozpoczęcie imprezy – zabawy i konkursy – prowadzi Leszek Zduń
13.30 – Piknik Europejski – konkurs wiedzy o Unii Europejskiej
14.00 – Zabawy i konkursy – prowadzi Leszek Zduń
15.00 – Pokaz tańca towarzyskiego- TG “Sokół”
15.15 – Piknik Europejski – konkurs wiedzy o Unii Europejskiej
16.00 – Koncert zespołu “Radio Propaganda”
17.00 – Pojedynek DJ-ów
18.00 – Koncert zespołu „My Way” – Laureata Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic w Przeglądzie Muzycznym Kwadrat
19.00 – Wręczenie nagród poszukiwaczom skarbów. Finał gry miejskiej.
20.30 – Oficjalne otwarcie Dni Myślenic 2011 – Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski
20.30 – Koncert zespołu DŻEM
22.00 – Zumba Latino Dance- bicie rekordu ze szkołą tańca “Samba” z Myślenic
22.40 – 1.00 Dyskoteka

NIEDZIELA 31 lipca 2011 r.

13.00 – Koncert uczniów szkoły muzycznej “Yamaha”
13.30 – Zabawy i konkursy – prowadzi Leszek Zduń
14.00 – Program Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu – Koncert Natalii Hodurek i zespołu “ Fraza”, pokaz tańca – zespoł B-Crew
14.45 – Występ cheerleaderek - TG “Sokół”
15.00 – Karaoke
15.30 – Zorbing – zabawa na okrągło
16.00 – Karaoke
16.30 – Koncert zespołu Liverpool - śladami Beatlesów i Czerwonych Gitar
19.30 - Koncert zespołu FEEL
20.30 – 24.00 Dyskoteka w rytmie lat 90-tych

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

SPORT

30 lipca 2011 r. ( sobota )

08.00 – Rozpoczęcie turnieju tenisowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Turniej w kategorii: do lat 18, +50, OPEN. Korty przy ul. Mostowej. Zgłoszenia  i informacje pod nr telefonu 721 155 977 do dnia 29 lipca 2011 r. do godz. 17.00.
10.00 – Otwarty turniej Petanque o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice – turniej dubletów. Kulodromy MKP na Zarabiu. Zapisy bezpośrednio przed turniejem. Więcej na Www.petanque.myslenice.pl
10.00 – Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Sala gimnastyczna w Gimnazjum nr 3 na Zarabiu. Zgłoszenia do turnieju na godzinę przed zawodami lub pod nr telefonu 606 976 994 lub 602 256 760.
14.00 - Turniej strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Strzelnica sportowa na Zarabiu. Zgłoszenia i informacje pod nr telefonu 12 271 05 44 do dnia 29 lipca 2011 r.
14.00 – Konkurs skoków organizowany przez Klub Jazdy Konnej “Hucuł”. Dolny jaz. Szczegóły i zgłoszenia na www.huculki.com.pl lub pod nr telefonu: 601 082 359

31 lipca 2011 r. ( niedziela )

07.00 – Zawody muchowe w kategorii junior i senior na rzece Rabie – zbiórka Dobczyce, parking poniżej mostu oraz zawody wędkarskie ogólne na stawach w Osieczanach. Organizator: Polski Związek Wędkarski Koło w Myślenicach.
10.00 - Otwarty turniej Petanque o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice – turniej tripletów. Kulodromy MKP na Zarabiu. Zapisy bezpośrednio przed turniejem. Więcej na www.petanque.myslenice.pl
13.00 – Zabawy i konkursy dla dzieci z Myślenickim Klubem Fantastyki.Zarabie – plaża trawiasta

KULTURA

29 lipca 2011 r. ( piątek )

17.00 – spotkanie autorskie z Bogną Wernichowską pt. “Niezwykłe życie księżnej Augusty Montleart, znanej myślenickiej fundatorki”. Miejska Biblioteka Publiczna.
18.00 – wernisaż wystawy pn. “Kolorowy świat Macieja Manowieckiego”. Muzeum Regionalne “Dom Grecki”
19.00 – Koncert kwintetu fortepianowego Myślenickiego Towarzystwa Kultury oraz recital Pauliny Bisztygi. Muzeum Regionalne “Dom Grecki”

30 lipca 2011 r. ( sobota )

10.00 – Myślenickie wierszowisko - plenerowe pisanie wiersza na Dni Myślenic. Płyta Rynku. Myślenickie Towarzystwo Kultury.

31 lipca 2011 r. ( niedziela )

10.00 – z cyklu pokoloruj Myślenice - Happening plastyczny dla najmłodszych. Płyta Rynku. Myślenickie Towarzystwo Kultury

Powiązane tematy

Dni Myślenic 2011: Sobota - gwiazdą Dżem [galeria i wideo]
Rozrywka 68

Dni Myślenic 2011: Sobota - gwiazdą Dżem [galeria i wideo]

Dobiegł końca pierwszy dzień święta miasta. W sobotę na scenie zagrał zespół Radio Propaganda, a po pojedynku DJ-ów wystąpiła grupa My Way, która wygrała Przegląd Muzyczny Kwadrat. Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół Dżem

Dni Dobczyc 2011: Brathanki gwiazdą imprezy [wideo]
Rozrywka 18

Dni Dobczyc 2011: Brathanki gwiazdą imprezy [wideo]

Dni Dobczyc 2011 za nami. Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy był zespół Brathanki. W repertuarze, oprócz standardowych utworów jak „Czerwone korale” i „Wesele”, znalazły się również piosenki Skaldów, które pochodzą z nagranej ostatnio przez zespół płyty

Komentarze

 • 13 lip 2011

  cyt.
  W niedzielę organizatorzy zapraszają nad Rabę wszystkich plażowiczów. - Wystarczy ręcznik lub koc i okulary słoneczne

  Gratuluję odwagi wydziałowi promocji.
  Promowanie naturyzmu w Myślenicach..., no ale jakoś trzeba ściągnąć turystów ;-)

  15 2 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Idę na Dżem, Feel'a sobie odpuszczę...;-)

  22 2 Odpowiedz
 • Dorota Ruśkowska 13 lip 2011

  A ja zabiorę koc, nie mam ręcznika,którym mogłabym się opasać.Taka szczuplutka...;)

  19 1 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  A ja nie biorę ani koca, ani ręcznika ....:-)

  2 3 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Ja ubiorę się w worek i poobwieszam się śmieciami z naszego wspaniałego wysypiska - przynajmniej będę miał zapewniony LUZ i nikt na mnie nie będzie się pchał a i tłumy się rozsuną gdy będę szedł na sam początek widowni - by mieć najlepszą pozycję oglądacza ;)

  7 18 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  [quote=gość: Klocek] Ja ubiorę się w worek i poobwieszam się śmieciami z naszego wspaniałego wysypiska - przynajmniej będę miał zapewniony LUZ i nikt na mnie nie będzie się pchał a i tłumy się rozsuną gdy będę szedł na sam początek widowni - by mieć najlepszą pozycję oglądacza ;) [/quote]

  Klocek
  albo koc,albo ręcznik, albo okulary...tacy jak Ty nie maja wstępu na Dni Myślenic...albo się dostosujesz, albo zapomnij o feelu:)

  8 3 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Klocek, jak jeszcze będziesz promował ZUO zapachem to jestem pewien że od Pani Ewy i Pana Maćka dostaniesz VIP'a z wejściówką na afterparty w ... ;)

  7 12 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  haha , koncert Feela trwa godzinę ? pozdro ~! xD

  3 2 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  ale sie podniecacie :D jakby to B16 mial przyjechac do Myślenic na pielgrzymke pffff wtf??

  5 4 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  [quote=kasiaaaa] gość: Klocek napisał/a: Ja ubiorę się w worek i poobwieszam się śmieciami z naszego wspaniałego wysypiska - przynajmniej będę miał zapewniony LUZ i nikt na mnie nie będzie się pchał a i tłumy się rozsuną gdy będę szedł na sam początek widowni - by mieć najlepszą pozycję oglądacza ;)

  Klocek
  albo koc,albo ręcznik, albo okulary...tacy jak Ty nie maja wstępu na Dni Myślenic...albo się dostosujesz, albo zapomnij o feelu:) [/quote]

  Czyli że co? Że biednych nie wpuszczają na dni myślenic? Jak będę śmierdział i nie miał ubrania z Nike'a, butów adidasa, ręcznika FCB, Okularów Oakley, to mnie nie wpuszczą?
  Woda droga, ścieki jeszcze droższe, kąpię się w potoku, który niestety jest zanieczyszczony szambami z myślenickich domów (z czyjej winy) i woda w nim śmierdzi. Niestać mnie na opłatyponad 10zł za kubik bo wolę za to kupić dzieciom chleba i ścinek wędliniarskich u Jana. Jestem zameldowany w mieście i mam obywatelstwo polskie i co nie zostanę wpuszczony na dni myślenic?
  Bo co, bo zamiast jedwabiu będę miał na sobie ubranie z wora na ziemniaki, które poprzyozdabiam puszkami z Coli i zużytymi puszkami po konserwach które ze względu na to, że mają w środku niewielką zawartość, niestety kilkutygodniową i śmierdzą w "niebogłosy", to nie zostanęwpuszczony na publiczną imprezę?

  JAKIM PRAWEM ???? Że będę reklamował ZUO??

  ;)

  6 8 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Klocek, pokaż na co Cię stać! Lady Gaga występowała w sukience z mięsa więc i Ty możesz się ubrać ekstrawagancko! Dodatkowe akcesoria w postaci plastikowego karabinu, worka umazianego asfaltem i różowych okularów 3D (nie muszą być Oakley) pomogą również w promocji całej gminy. ;)

  7 6 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  jak to się stało że Sedno nie jest partonem medialnym? :D

  2 4 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Mysleniczanin007 - jednak miałem rację realizując tę prowokację jako Klocek :) i widzę, że jak coś napiszę Anty Urzędowego to od razu jestem Twoim partnerem do rozmów :)
  Wiem że moglibyśmy tutaj sporo sobie pogadać i ponabijać się z Burmistrza i ZUO, ale z uwagi na to, że jestem bardzo obiektywnym człowiekiem, nie powiązanym z żadnym urzędem i stroną jakiegokolwiek konfliktu interesów, widzę także dobre decyzje Ostrowskiego i powiem Ci,chociaż wiem że nic to nie da, że tego dobrego jest kilkanaście razy więcej niż tego co może ludzi denerwować lub godzić w ich prywatne interesy.

  Chcę po raz czwarty zadać ci pytania bez odpowiedzi, które jakoś dziwnym trafem omijasz:

  PONAWIAM KOLEJNY RAZ PYTANIE SPRZED KILKU DNI:
  CYT:

  U Ciebie ZUO, UMiG to jakaś obsesja ?
  Zastanawiam się czy nie jesteś czasem jakąś niespełnioną politycznie lub społecznie jednostką która zionie jadem na lewo i prawo jak tylko słyszy słowo Władza?

  Z tego co obserwuję to karmisz się jedynie decyzjami urzędu gdy te można opluć a gdy są dobre, zinterpretować je tak by powiesić na nich najwięcej psów.

  Możesz napisać swój rys historyczny tego histerycznego zachowania ? Jaki jest prywatny (ten najważniejszy powód twojej agresji do myślenickiej władzy) I dlaczego nawet na twoim avatarze, podobnie jak w wylewnych wpisach - CZAPKA GORE ?

  Może te odpowiedzi pomogą mi zrozumieć ten Twój odwieczny problem :)

  Nadal kulturalnie omijasz pytanie które zadałem Ci trzyktornie:

  1 - Powiedz może w jakim kierunku działają twoi wielcy radni i jakie sukcesy mają na swoim koncie to chętnie z Tobą popolemizuję, bo jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba są one nadzwyczaj niewidoczne, ale może się mylę, więc mnie oświeć.

  2 - Ale na najważniejsze pytanie dotyczące radnych odpowiedzi nie udzieliłeś. Czyżby nie było co napisać Panie Myśleniczanin 007?

  Tylko nie pisz o bzdurach, bo szkoda naszego i czytelników czasu.

  Napisz za co możemy podziękować np. p. Wiktorowi i p. Rafałowi, bo kasę AKTYWNIE biorą i wypadałoby coś w zamian mieszkańcom DAĆ. Czyż nie?

  23 12 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  A czy ktoś widział jak wygląda obecnie Zarabie ?
  Jak dla mnie wstyd i żenada.

  10 4 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  [quote=gość: Osiedlowiec] A czy ktoś widział jak wygląda obecnie Zarabie ?
  Jak dla mnie wstyd i żenada. [/quote]

  A widziałeś koleś jak wygląda Okuma albo szerzej - Futaba, po tsunami? A podobno Japończycy uchodzą za bardzo szybki i zdyscyplinowany naród.

  Dodatkowo zadaj komuś mądrzejszemu pytanie dlaczego prace zostały tak wolno rozpoczęte i dowiedz się kto za to odpowiada ?

  Następny cwaniak, który widzi tylko w przód jak koń z klapkami by go samochody nie wystraszyły :)

  4 9 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  [quote=gość: Podziemie] gość: Osiedlowiec napisał/a:A czy ktoś widział jak wygląda obecnie Zarabie ?Jak dla mnie wstyd i żenada. A widziałeś koleś jak wygląda Okuma albo szerzej - Futaba, po tsunami? A podobno Japończycy uchodzą za bardzo szybki i zdyscyplinowany naród. Dodatkowo zadaj komuś mądrzejszemu pytanie dlaczego prace zostały tak wolno rozpoczęte i dowiedz się kto za to odpowiada ?Następny cwaniak, który widzi tylko w przód jak koń z klapkami by go samochody nie wystraszyły :) [/quote]

  Skąd tyle agresji w twoim poście ?

  W poniedziałek spędziłem na Zarabiu kilka godzin i to co zabaczyłem naprawdę mnie zaniepokoiło.

  1.) W parku budowa
  2.) Od sklepu z goframi aż po małpi gaj (dramat) min zaraz za byłym placem zabaw sterta ziemi (ok 5 metrów wysokości), zamiast trawy 40 % terenu między drogą asfaltową a Rabą to piach i ubita ziemia.
  3.) Boisko do piłki siatkowej prawie jak na marsie.
  4.) Kupe śmieci.

  7 4 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Ale prace trwają czy stoją w miejscu?
  Pytam bo tam nie zaglądałem ostatnio.
  Jest różnica pomiędzy tym co było 3-4 miesiące temu a teraz czy nic się nie zmieniło?

  Jeżeli nic się nie zmieniło to masz prawo do krytyki, a swoje pretensje należy kierować celnie czyli kzgw.gov.pl

  6 5 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Podziemie
  A jakie to ma znaczenie???
  Jesteśmy w Myślenicach i nasze podwórko nas interesuje!! Park od ponad 20 lat było zaniedbywany i nawet rpzez tyle lat nie uzbierało sie pieniędzy na kompleksową rewitalizację. Bedzie okrojona rewitalizacja parku a do tego wszytskiego 2 rok z rzędu mamy rozpierniczony park w okresie kiedy wiekszość z nas z checią usiadłaby sobie na ławeczce w czystym otoczeniu

  6 2 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  [quote=gość: Podziemie] Ale prace trwają czy stoją w miejscu?Pytam bo tam nie zaglądałem ostatnio. Jest różnica pomiędzy tym co było 3-4 miesiące temu a teraz czy nic się nie zmieniło?Jeżeli nic się nie zmieniło to masz prawo do krytyki, a swoje pretensje należy kierować celnie czyli kzgw.gov.pl [/quote]

  Ważna jest odpowiedź na jedno pytanie:
  CZY ZARABIE JEST WŁAŚCIWIE PRZYGOTOWANIE NA ORGANIZACJĘ TAKIEJ IMPREZY JAK D.M. ?

  7 2 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  [quote=gość: zarabie] Podziemie
  A jakie to ma znaczenie???
  Jesteśmy w Myślenicach i nasze podwórko nas interesuje!! Park od ponad 20 lat było zaniedbywany i nawet rpzez tyle lat nie uzbierało sie pieniędzy na kompleksową rewitalizację. [/quote]
  oj tam oj tam. wiadomo że nas to powinno interesować, ale jeżeli coś podlega pod powiat czy województwo to już nie jest tak fajnie jakby miało być. Dla KZGW inwestycje w myślenice i Park czy Zarabie są myślę nawet nie drugo czy czwartorzędne. My walczymy o to a inni walczą o życie i własne majątki chcąc wyciągnąć kasę na doinwestowanie w zabezpieczenia przeciw powodziowe, więc chyba nawet na chłopski rozum każdy zrozumie co jest ważniejsze. Chyba że wali nas los innych bo nasze Zarabie i Park po którym sobie pospacerujemy jest najważniejszy?
  Pamiętaj że mamy kryzys niezależnie co mówi rząd i co wpajają nam urząd statystyczny i inne chcące wszystko przekazać w optymistycznych barwach. Popatrz co się dzieje z pieniędzmi których teraz już wszędzie brak. Popatrz na ogólnokrajową sytuację w dofinansowaniach Urzędów Pracy, które zawsze miały kupę kasy na dofinansowania czy pomoc dla nowo otwieranych działalności.
  Kryzys finansów państwa jest największy od czasów okrągłego stołu i wyprzedzając powody, nie jest to wina rządu pokemonów, ale to już poza tematem więc nie będę się rozpisywał.

  Cieszmy się że praca idzie do przodu i że widać postępy, bo znam miejsca w naszym powiecie gdzie wszystko stoi od roku nie ruszone i jakoś tam żyją. U nas jest na prawdę OK i nie mamy na co narzekać, upsss narzekać niestety mamy na co, bo Polak słynie z narzekania i choćby było dobrze to i tak wynajdzie coś by ponarzekać i na kimś psy powywieszać. Taką mamy mentalność i powiem wam, że mogę się założyć, że władza (nie tylko nasza lokalna ale i ta z Wiejskiej) dobrze o tym wie, dlatego spływa po niej to wszystko co np. w Niemczech spowodowałoby zmiany sterników państwa z powodu sytuacji przedpuczowej.

  5 7 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Lepiej wypić kilka win niż jechać na koncert Feel :)

  6 4 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  Szkoda bo myślałem że rozmowa na temat sytuacji w jakiej są Myślenice i kto tak na prawdę coś w nich robi mimo ogólnego krytycyzmu nastawionej zawsze na NIE niewielkiej (co widać było po wyborach) części społeczności, nie powiem że tępej i nierozumnej, ale takiej trochę pałającej zawiścią, zazdrością i ogólnym pesymizmem, podsycanym przez kilku wiecznych sceptyków, będzie bardziej rzeczowa.

  Pan M007 też ma to gdzieś, a rzekomo go to tak bardzo interesuje.
  Szkoda bo porozumienie i wyjaśnienie to podstawa sukcesu, ale dla niektórych najważniejszy jest JAD.

  Pozdrowienia od Podziemia

  5 6 Odpowiedz
 • 13 lip 2011

  pan zlaubowski obiecał droge na bergela i co? na obietnicach sie skończyło :)

  6 4 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Ale tak czytam program i nie ma w nim oczekiwanej różnorodności. Większość propozycji wiąże się z podskakiwaniem i machaniem łapskami. Jak ktoś ma 85D to może nabawić się zwisu prostego. Chyba nie zaryzykuje.

  7 3 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Będzie jazda na klepisku ... jakim jest obecnie Zarabie

  4 2 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  [quote=gość: outsiderka] Jak ktoś ma 85D to może nabawić się zwisu prostego. Chyba nie zaryzykuje. [/quote]

  To może ktoś do pomocy by sie przydał:-)

  3 2 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  [quote=gość: userman] jak to się stało że Sedno nie jest partonem medialnym? :D [/quote]

  Tak to... SEDNO zmądrzało !

  6 4 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Yaaaaaaaaa maaaaaaaa chaaaaaaaaa cha chaacahcahchc chyba jakies luzy na silniku

  6 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  eee tam - trochę nowych rzeczy jest, np. ta gra miejska, bicie rekordów no i zdecydowanie więcej muzyki, w sumie to każdy będzie miał czym nacieszyć ucho. Dawno nie byłam na dniach Myślenic ale z tego co pamiętam z wcześniejszych lat to takich rzeczy chyba nie było

  3 2 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Sedno spatowało a nie zmądrzało. Przestało się liczyć i stało się bardziej czymś egzotycznym niż informacyjnym.

  3 6 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  outsiderka - ja sie moge zaopiekowac Twoimi 85D :)

  3 3 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  a bedzie jakies miejsce do boczkow?

  3 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Żeby nie zaśmiecać, Podziemie proszę oto odpowiedź

  3 4 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Drogie (tanie) podziemie!

  Ciekawi mnie jedno- co Ty zrobiłes dla Myślenic, że masz czelność oceniać wszystkich i wszystko z pozycji wszechwiedząca-uszczypliwo-bezczelnej? Może jest coś czym chciałbyś się pochwalić? Może masz coś z psyche?
  Nie chce Cie obrażać, ale Twój poziom wypowiedzi mozna porównać do poziomu jednego z komisji śledczej, o którym tak pięknie wyraził się były premier Leszek Miller.
  Trzymaj tak dalej!:)

  6 6 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Paulina Bisztyga? :O aż się zdziwiłam

  9 3 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  po co wam, zeby bylo ladnie ?:PP i tak ludzie wszytko zdeptaja, postawione zostana budki, scena i nie bedzie widac nawet jak wyglada zarabie, wiec nie robcie z igly widly, tylko wpadajcie na impreze jak macie ochote i dobrze sie bawcie ! co za narod na wszystko narzekaja !

  4 2 Odpowiedz
 • 14 lip 2011

  Całkiem fajny pomysł z tym tańczeniem Zumby, biciem rekordów i poszukiwaniem skarbów aczkolwiek nie wiem czy to wypali. Feel ma tylko godzinę?? xD No nieźle. Muszą się bardzo postarać jeśli chcą grać dłużej.

  1 2 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  Temat o Dniach Myślenic więc o tym też będę pisał, ale na razie,
  Szanowny Panie M007. Na początku chciałem przeprosić za późną odpowiedź jako że piszę w tym momencie z pięknego Helu na który wieczorem przybyłem (nie Busem ), ale widzę że Pan też trochę zwlekał z odpowiedzią więc nie mam wyrzutów sumienia :)

  Pierwsza sprawa która mi się od razu nasuwa: Dlaczego wpuszcza mnie pan w temat z jakimś kowalstwem? Czyżby bał się Pan polemiki w miejscu czytelniejszym i chował się ze swoim zdaniem w miejsce gdzie jedynie wymierający zawód kowala zagląda? Czy może boi się Pan że Pana, ok. przejdźmy na ty, że twoje teksty zostaną odparte w 3 sekundy?

  OK., to pozostawiam bez odpowiedzi.

  Niestety nie odpiszę w temacie o kowalstwie bo redakcja zapewne usunęłaby z niego mój post i miała by rację, bo no kowalstwie znam się jak szewc na Zderzaczach Hadronów ;)

  Wracając do tematu. Dni Myślenic są bardzo efektywną formą promowania miasta i także w kierunku turystyki i wypoczynku, czego nie muszę myślę tłumaczyć tak inteligentnemu człowiekowi i jak dotąd ani wystarczająco oddalone i zlokalizowane śmietnisko, ani asfaltowania, której nawet nie widać z miejsc gdzie ludzie przyjeżdżają na wypoczynek. Zawsze chodzi o wpływy do kasy miejskiej, bo gmina od tego jest, by brać to a dawać tamto (na tym jak wiesz bazuje każde państwo, województwo czy gmina – to żadna tajemnica), a że to co daje nie zawsze jest zgodne z twoim oczekiwaniem i twoimi potrzebami? Cóż nie tylko ty tu żyjesz i nie tożsame potrzeby mają inni mieszkańcy. Zarobki podmiotów gospodarczych, co próbujesz mi wyjaśnić na przykładzie turystyki i wypoczynku to bardzo ciężki i skomplikowany temat.
  Banalny jak się myśli prosto tak jak ty to robisz, ale po skalkulowaniu niestety wychodzi że nie masz racji, a dlaczego to może napiszę później w temacie o otwarci Galerii, bo tam zapewne pojawią się wywody które potrafię wyjaśnić.

  Miasteczko Seniora? Straszne że nie zostało wybudowane, ale cóż gdyby nie to – opozycja pozbawiona byłaby jakiegokolwiek oręża na burmistrza przed wyborami :) Więc dobrze że tak się stało ;)

  Teraz bardzo ważna kwestia, powiedziałbym najważniejsza, czyli działalności Kielana i Zalubowskiego, bo to było moje podstawowe pytanie.
  Piszesz, że mogę sobie sprawdzić to w Urzędzie Miasta i że te kwestie są jawne i obydwaj panowie chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każdy nurtujący nie tylko mnie ale i innych temat? I piszesz że dokładnie tak samo jak w okresie wyborczym chętnie odpowiedzą. Zapewne wiesz to od nich samych, co zresztą podkreślasz, że tak napisali w temacie o "Kowalstwie", czyli to ich słowa, a ty tylko przekazujesz - to stwierdziłeś.

  Hmmmm.

  Widzę, że nie dokładnie rozumiesz te podteksty o których piszesz w "Kowalstwie", a powiedziałbym wręcz, że zupełnie nie rozumiesz i co widzę nie grasz albo bardzo słabo grasz w szachy.

  Z góry wiedziałem, że tak odpowiesz, na ten temat, chociaż długo się migałeś. A teraz moja odpowiedź:

  W okresie wyborczym panowie Kielan i Zalubowski chętnie „odpowiadali” na pytania tutaj na forum, publicznie dla wszystkich. Celowo napisałem to w cudzysłowie, gdyż najczęściej były to riposty i wypominania złych rządów burmistrza oraz walka o elektorat.

  Co mamy teraz?

  Mamy powtórkę z przeszłości, kiedy to obaj panowie i nie tylko oni zadawali pytania Ostrowskiemu i wieszali na nim psy o to że nie odpowiada publicznie a zaprasza do siebie osobiście na spotkanie lub na dziennik podawczy z formalnym pismem.

  Teraz ty, który także ten sposób krytykowałeś i ośmieszałeś proponujesz mi to samo ?? O zgrozo !!

  Tak więc mamy to co mieliśmy. Nic się nie zmieniło. Zmienili się jedynie niektórzy, których my jako mieszkańcy musimy opłacać, a którzy podobno walczyli o poprawę. Ja rozumiem że jest ich niewielu, ale wystarczyło zacząć od siebie i pokazać ludziom że będąc radnymi nawet w mniejszości, mając takie same prawa jak ci z większości i przy braku tajności obrad będą rozmawiać ze społeczeństwem (choćby tutaj tak jak to robili w czasie kampanii i mącenia w głowach elektoratowi), powiadamiać zainteresowanych bez potrzeby „formalnego pisma” czy osobistego wstawiennictwa, tak jak tego oczekiwali i ostro krytykowali w przypadku burmistrza przed wyborami.

  To jest właśnie problem. Wygląda na to że po dorwaniu się do stołków , wszystko się zmienia i to co było kiedyś najważniejsze jest już nieważne, bo PUNKT WIDZENIA ZALEŻY WYŁĄCZNIE OD PUNKTU SIEDZENIA -Amen

  Ponownie wracając do tematu Dni Myślenic - Zarabie za te dwa tygodnie godnie przyjmie zespoły i ludzi i na pewno nie będziemy się wstydzili tego weekendu jak coponiektórzy tu sugerują.

  I proszę nie kasować tego posta. Może jest kilka rzeczy nie w temacie ale ogólny kontekst jest zachowany.

  Pozdrowienia od Podziemia z Helu

  3 4 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  No to Podziemie, pora zacząć ćwiczyć poszukiwania Skarbu Inków

  3 1 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  a ja nie ide na dni Myślenic, jade nad morze ;)

  2 3 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  [quote=Mysleniczanin007] No to Podziemie, pora zacząć ćwiczyć poszukiwania Skarbu Inków [/quote]

  Sorry Winnetou, ale niestety muszę przyznać wiele racji gościowi z podziemia. Dostać się do "koryta" i priorytety nagle się zmieniają.

  Piszesz mu że jest tam ich tylko dwóch w opozycji a ja czytam w tym samym temacie że Rafał Zalubowski pisze -
  "kwestii sposobu prowadzenia bloga, który mógł tu funkcjonować zaspokajając Państwa ciekawość w kwestii pracy Rady i aktywności w niej opozycji, która jak sądzę nie jest wcale mała"
  Sprawa blogu że niby miasto-info przez swoją autonomię nie umożliwi publikacji na swoim blogu?
  Co stoi na przeszkodzie by założyć niezależnego bloga, przecież to nic nie kosztuje? Myślę że to są typowe wymówki które jak dobrze wspomniało podziemie wcześniej wypominaliście M.O.
  I teraz powiedz mi jak tutaj uwierzyć kandydatowi?

  3 3 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  [quote=gość: zuzkap] a ja nie ide na dni Myślenic, jade nad morze ;) [/quote]

  To zapraszam do Gdyni:) Ostatnio dużo się tu dzieje:)

  2 1 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  [quote=gość: Kremik] Mysleniczanin007 napisał/a: No to Podziemie, pora zacząć ćwiczyć poszukiwania Skarbu Inków

  Sorry Winnetou, ale niestety muszę przyznać wiele racji gościowi z podziemia. Dostać się do "koryta" i priorytety nagle się zmieniają.

  Piszesz mu że jest tam ich tylko dwóch w opozycji a ja czytam w tym samym temacie że Rafał Zalubowski pisze -
  "kwestii sposobu prowadzenia bloga, który mógł tu funkcjonować zaspokajając Państwa ciekawość w kwestii pracy Rady i aktywności w niej opozycji, która jak sądzę nie jest wcale mała"
  Sprawa blogu że niby miasto-info przez swoją autonomię nie umożliwi publikacji na swoim blogu?
  Co stoi na przeszkodzie by założyć niezależnego bloga, przecież to nic nie kosztuje? Myślę że to są typowe wymówki które jak dobrze wspomniało podziemie wcześniej wypominaliście M.O.
  I teraz powiedz mi jak tutaj uwierzyć kandydatowi? [/quote]

  Widzisz Kremik, należy czytać dokładnie i ze zrozumieniem:
  [quote=Podziemie]Nadal kulturalnie omijasz pytanie które zadałem Ci trzyktornie:

  1 - Powiedz może w jakim kierunku działają twoi wielcy radni i jakie sukcesy mają na swoim koncie to chętnie z Tobą popolemizuję, bo jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba są one nadzwyczaj niewidoczne, ale może się mylę, więc mnie oświeć.

  2 - Ale na najważniejsze pytanie dotyczące radnych odpowiedzi nie udzieliłeś. Czyżby nie było co napisać Panie Myśleniczanin 007?

  Tylko nie pisz o bzdurach, bo szkoda naszego i czytelników czasu.

  Napisz za co możemy podziękować np. p. Wiktorowi i p. Rafałowi, bo kasę AKTYWNIE biorą i wypadałoby coś w zamian mieszkańcom DAĆ. Czyż nie?[/quote]
  Czyli wyraźnie chodzi mu o TYCH DWÓCH radnych. Pomyśl zanim coś napiszesz.

  4 4 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  Myśleniczaninie, myślę że dobrze zrozumiałem czytając o "twoich radnych" chodziło raczej nie o tylko tych dwóch. Pewno nie zauważyłeś że jest tam napisane że - Napisz za co możemy podziękować np. p. Wiktorowi i p. Rafałowi. Skrót np. sugeruje że nie chodzi tylko o nich, a są oni tylko przykładem.

  2 5 Odpowiedz
 • 15 lip 2011

  2 tygodnie i WSZYSCY beda hulać...:) heh

  4 Odpowiedz
 • 17 lip 2011

  oby wiecej tego typu imprez oraz organizowania zawodow bo niestety raba juz nie przyciagnie tylu turystow co kiedys :)

  2 3 Odpowiedz
 • 17 lip 2011

  Jeśli tylko ładnie urządzą teren nad brzegiem Raby to raczej przyciągnie wielu.

  3 4 Odpowiedz
 • 17 lip 2011

  A na Dniach Mszany Dolnej 23 lipca gra KSU :)

  4 4 Odpowiedz
 • 17 lip 2011

  będzie zajebiście!!
  ;))

  1 3 Odpowiedz
 • 17 lip 2011

  Taa, Feel i piwo w plastikowych kubkach :P super będzie ;P

  2 4 Odpowiedz
 • 18 lip 2011

  Koncert Dżemu półtora godziny (normalnie grają ponad dwie), a Feel godzinę (grają półtora).
  Jakieś krótsze występy za promocyjne ceny?

  3 2 Odpowiedz
 • 18 lip 2011

  Traktor - bo to jest tak ze pozniej graja bisy, ktore niby sa dla publicznosci a i tak maja za nie zaplacone:D

  2 2 Odpowiedz
 • 19 lip 2011

  jo kce na dni miasta sie wybroć bo u nos na wsi nic sie nie dzieje - ino awantury u Jaśka od niedzieli - stara go zwyzywała jak do chałpy przyloz uświniony bo w chlywie narombany społ.
  no to jo kce być na koncyrcie bo to dlo nos jedyna okazyja na odbiecie sie od wisiowego życio !
  dojcie nom ino szynse i niech jakies wozy po nos przyjadom bo pks'y wysłuchołem pod sklypem nie bedom jechaly

  2 1 Odpowiedz
 • 19 lip 2011

  Ja zabiorę na dni Myślenic jajka i pomidory ,wiem że mi będą potrzebne.......

  7 3 Odpowiedz
 • 19 lip 2011

  Kto przygotowuje pokaz zumby, czy tam jakąś mini zabawę zumbową?

  3 Odpowiedz
 • 19 lip 2011

  [quote=gość: Traktor] Koncert Dżemu półtora godziny (normalnie grają ponad dwie), a Feel godzinę (grają półtora).
  Jakieś krótsze występy za promocyjne ceny? [/quote]

  Byłem na niejednym koncercie Dżemu i grają normalnie po 1,5h... Zdarzają się dłuższe, ale nie te komercyjne....
  W praktyce (taki koncert 1,5h) leci prawie 2h z magią Styczyńskiego...

  1 2 Odpowiedz
 • 21 lip 2011

  [quote=gość: papuga] Ja zabiorę na dni Myślenic jajka i pomidory ,wiem że mi będą potrzebne....... [/quote]
  Zabierz jajka. Swoich nie masz.

  1 1 Odpowiedz
 • 21 lip 2011

  [quote=gość: papuga] Ja zabiorę na dni Myślenic jajka i pomidory ,wiem że mi będą potrzebne....... [/quote]

  A co będziesz jajecznicę na pomidorach robił ? Bo wiesz..tam na pewno będzie co jeść..;)

  2 Odpowiedz
 • 22 lip 2011

  ale tandetny plakat ,zreszta zapowiada sie nuda,w ubiegłe lata było lepiej....

  3 1 Odpowiedz
 • 23 lip 2011

  Idę na Feel, Dżem sobie odpuszczę ... ;-)

  1 4 Odpowiedz
 • 24 lip 2011

  [quote=gość: AgnieszkaKRK] Idę na Feel, Dżem sobie odpuszczę ... ;-) [/quote]

  A ja poszłabym na obydwa koncerty lub nie poszłabym wcale. A że jestem za daleko to nie idę na żaden- siła wyższa

  3 Odpowiedz
 • 25 lip 2011

  TO PRAWDA ŻE ODWOŁALI ??????

  4 1 Odpowiedz
 • 25 lip 2011

  Słyszałem że Feel odwołany... prawda to?

  1 Odpowiedz
 • 26 lip 2011

  Gdzie kupić tanie gumowce i czy zwyczajne wystarczą czy lepiej wędkarskie?Przecież na "plaży trawiastej" będzie błoto po kolana.

  2 1 Odpowiedz
 • 26 lip 2011

  Oficjalna strona zespołu
  http://www.feel.net.pl/aktualnosci/szczegoly/trasa-lipiec-sierpien-11
  To gdzie w końcu grają w Łodzi czy w Myślenicach????
  Czy Łódź zawsze będzie stawać na drodze Myślenic?Czy to jakieś fatum dla nas?

  1 Odpowiedz
 • 26 lip 2011

  Oj nieoświecony to Ty nie wiesz że Myślenicami zawładnęła Łódż,To Oni rządzą.

  2 1 Odpowiedz
 • 26 lip 2011

  Mówili w radiu że w łodzi grają... wyrobią się? Przecież to kawałek drogi... W sumie przecież wiąże ich umowa jakaś pewnie.

  Odpowiedz
 • 27 lip 2011

  Specjalny autobus PKS Grupy ich przywiezie. Przegubowy - podstawiony z łódzkiego MPK żeby nie musiał zwalniać na zakrętach ;)

  3 1 Odpowiedz
 • 27 lip 2011

  Odbędą się wogóle Dni Myślenic?? Pada i pada.

  Odpowiedz
 • 27 lip 2011

  ,, Ciągle pada " i najlepiej było by gdyby DNi Myslenic zostały odołane..szkoda babrac sie w tym błocie! plaża trawiasta jest tak namoknieta ze nawet gdyby zrobiło sie cieplej to jeden dzien nie pomoze zeby ja osuszyć, a karuzele ktore juz przyjechały niech wracaja tam skad przyjechały bo na plazy trawiastej ugrzęzną!

  1 Odpowiedz
 • 27 lip 2011

  Na to wyjdzie że odwołają. Woda już jest na nieciekawym poziomie.

  Odpowiedz
 • 27 lip 2011

  Podobno odwołali

  Odpowiedz
 • 28 lip 2011

  jest w tym jakaś prawda ? czy to tylko czysta spekulacja ?

  Odpowiedz
 • 28 lip 2011

  Miało się odbyć spotkanie i podobno zdecydowali się odwołać DM. Zresztą jak zobaczyłem stan wody i błoto na zarabiu to szczerze nie dziwie się. Ale ile w tym prawdy okaże się zapewne jutro

  1 Odpowiedz
 • 28 lip 2011

  taak zwlaszcza ze od dzis upały ;) to woda zagraża;)

  1 1 Odpowiedz
 • 28 lip 2011

  Dni Myślenic odbenda się za drogo kosztowal wynajęcie zespołów. Najwyżej zostana przeniesone w inne miejsce.

  Odpowiedz
 • 28 lip 2011

  2 tygodnie padał deszcz teraz mówisz o 3 dniach upałów (nie wiem skąd takie info???) nawet jeżeli będa te upały to myślisz że wszystko wróci do normy ? ;) hahaaa

  1 Odpowiedz
 • 28 lip 2011

  A jak teraz wygląda miejsce, gdzie mają odbyć się koncerty?
  Stoi woda albo jest błoto?
  Pytam, bo nie jestem z Myślenic.

  Odpowiedz
 • 28 lip 2011

  Coś ci wykonawcy nie zaciekawi:((
  Jestem rozczarowana:( może lepiej sie wykąpac w Rabie?;)
  Ja było super pare lat temu jak była Rodowiczka:))

  A Feel???......litościiiiii

  1 Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  no ja sobie zażyczę paragon z kasy fiskalnej za piątkowe wejście skoro Dni Myślenic opłacane są z naszych podatków oraz za sam fakt że ci którzy będą zapewniać nam atrakcje muszą zapłacić za użyczenie kawałka placu na terenie Zarabia

  Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  fajnie żę feel gra 31 lipca w łodzi na imrezie lato zet i dwujki gdzieś okołó impreza zaczyna się o 21 a u nas w Myślenicach gra 0 19 30!!!!!

  Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  W terminarzu nie widzę łódzkiego koncertu: http://www.feel.net.pl/koncerty :)

  Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  no właśnie nie ma i to jest dziwne

  Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  a ogólnie to jaki jest stan dni Myślenic odbędą się czy nie?????

  Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  Jaka obecnie pogoda na Zarabiu? Pada?

  Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  Przed chwilą wróciłem z górnego jazu i mogę powiedzieć że przygotowania do dni Myślenic 2011 idą pełną parą.Karuzele ustawione pomimo wielkich kałuż z których systematycznie wypompowywana jest woda cała plaża trawiasta jest zasypywana suchym piaskiem by przykryć błoto (nie wiem czy to dużo pomoże) scena jest właśnie budowana. Zapowiada się wspaniała zabawa na świeżym powietrzu. Polecał bym wziąć ze sobą gumiaki tak na wszelki wypadek :)

  3 1 Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  nie pada i nawet świeci słońce

  3 1 Odpowiedz
 • 29 lip 2011

  Dżem *****

  1 Odpowiedz
 • 30 lip 2011

  a moglibyście napisać gdzie to dokladnie? :p jestem z Mszany, ale sie wybieram na Dżem :)

  1 Odpowiedz
 • 30 lip 2011

  A orientuje się ktoś czy w Banderozie są zabawy , zespoły grające , tak jak dwa lata temu ?? .

  1 Odpowiedz
 • 31 lip 2011

  byłem wczoraj na koncercie dżemu super zagrali bisowali chyba 3 razy tak że koncert przeciągnoł się do 2 h scena była dobrze przygotowana technicznie także bez żadnych niespodzianek dżem mógł zagrać. pod samą sceną nie było w ogóle błota było dość sucho a nieco dalej TO BYŁ KOSZMAR!!!!!! błoto pomieszane z piaskiem normalnie można się było zabić jakby się chodziło po bagnie oczywiście jak co roku nie obyło się oprócz interwencji ochrony i pogotowia na koncercie

  Odpowiedz
 • 31 lip 2011

  Kto to widział żeby nasypać piachu na cała przestrzeń. Jedno wielkie błoto, śmiechu warte.

  Odpowiedz
 • 31 lip 2011

  [quote=Damian Swachta] A orientuje się ktoś czy w Banderozie są zabawy , zespoły grające , tak jak dwa lata temu ?? . [/quote]
  dzis jest..;/

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc
Rozrywka 7

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc

Niedzielny koncert zespołu Lady Pank w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata zakończył miesiąc pełen koncertów i festiwali muzycznych. Która impreza wypadła najlepiej? Tradycyjnie lipiec to miesiąc w którym miasta powiatu myślenickiego obchodzą swoje imieniny, a stałym elementem lata od kilku sezonów stają się rozmaite festiwale. Swoimi imieninami f...

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?
Myślenice 5

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?

W najbliższy weekend w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata na Zarabiu zagra m.in. Zakopower i Lady Pank. Organizator w dzielnicy rekreacyjnej miasta spodziewa się tłumów i zaleca spacer. Zobacz, które ulice zostaną wyłączone z ruchu i gdzie najlepiej zaparkować Jeśli wybierasz się na jeden z koncertów w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata – Dni My...

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy
Dobczyce 0

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy

Po Sułkowicach swoje święto obchodziły Dobczyce, a na scenie ustawionej pod zaporą zagrał Gromee, Czadoman i Michał Leja Jako jedyne Dni Dobczyc trwają przez trzy dni, a weekendowe granie rozpoczął swoim występem zespół IMMERSJA, a następnie piątkowa gwiazda wieczoru Gromee, który zaserwował publiczności najpopularniejsze kawałki w zupełnie nowej...

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]
Rozrywka 3

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]

W tym roku lipiec to miesiąc imprez i festiwali. Swoimi imieninami rozpoczęły go Sułkowice, które świętowały 50-lecie przyznania praw miejskich. Gwiazdami tegorocznych Dni Sułkowic był Kordian i Feel