Fitness

Zawodniczki Lady Fitness Myślenice kończą sezon z 17 medalami. „Teraz zasłużony wakacyjny oddech”

W ostatnich zawodach w tym sezonie reprezentantki myślenickiego klubu zdobyły 17 medali. Wśród zdobyczy m.in. Mistrzostwo Polski

Ostatnie zawody w tym sezonie odbyły się w pierwszy weekend wakacji. Reprezentantki Lady Fitness zdobyły kilka tytułów i 17 razy stawały na podium.

Mistrzyni Polski w swojej kategorii wywalczyła Antonina Kuźniar; zespołowy show i tytuł Mistrza Polski zespół Royal; Wicemistrzostwo Polski w 4 konkurencjach zdobył zespół Shine / Jet; v-ce Mistrzostwo w kategorii zespołu i miniformacji czyli dwa srebra przypadły zespołowi Brilliant; v-ce Mistrzostwo Polski zgarnął zespół Crystalls; brąz zdobył zespół Amethyst; v-ce Mistrzostwo Polski w nowej dla siebie konkurencji - solo zdobyła Yuliia Komenotrus; v-ce Mistrzostwo Polski duet Zuzanna Kiszka, Oliwia Cholewa; v-ce Mistrzostwo Polski seniorek ex aequo Natalia Kuchnia i Wiktoria Cycoń oraz Martyna Kaleta i Brygida Żaba; brąz duet Natalia Świebocka, Wioletta Sala; brąz duet Anna Korus, Lena Latoń; brąz solo Lena Latoń.

- Choć tempo u nas było ostatnimi czasu niesamowite i zmęczenie dawało już o sobie znać, daliśmy radę z pięknymi wynikami. Teraz zasłużony wakacyjny oddech i lecimy dalej – mówi trenerka Anna Simsak Godula.