Piłka nożna

Dalin przegrywa na wyjeździe z liderem. Wieczysta Kraków lepsza o dwie bramki. WIDEO

Po trafieniach Seweryna Michalskiego i Sławomira Peszko Wieczysta pokonała Dalin Myślenice 2:0. Lider umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli, a biało-zieloni zajmują 13 pozycję

Wieczysta: Plewka - Frańczak (87 Guzik), Michalski, Jampich - Bąk, Gamrot, Pietras, Kumah (70 Linca) - Peszko, Mišák, Majewski

Dalin: Szuba - Przetocki, Pilch, Kałat, Wojtan, Biel (70 Malina), Górecki, Tokarz (86 Stelmach), Ostafin (61 Cienkosz), Rusek, Jędrzejowski

W meczu 12. kolejki grupy zachodniej małopolskiej IV ligi, piłkarze Franciszka Smudy wygrali u siebie 2:0 z myślenicką drużyną. Bramkę w 37 min. po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Patrika Mišáka, głową strzelił Seweryn Michalski.

Cztery minuty później drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Pilch, co sprawiło że Dalin w drugiej połowie wyszedł w 10-osobowym składzie. Druga bramka dla drużyny z Krakowa padła w 52 min. po rzucie karnym w wykonaniu Sławomira Peszko.