Rajdy Samochodowe

Myśleniczanin Jakub Wróbel w roli pilota drugim wicemistrzem Polski w Rajdach Samochodowych

Myśleniczanin Jakub Wróbel w roli pilota drugim wicemistrzem Polski w Rajdach Samochodowych

Kacper Wróblewski i myśleniczanin Jakub Wróbel zakończyli sezon RSMP tytułem II Wicemistrzów Polski w klasie 2 – najmocniejszych konstrukcji w całej stawce polskiego czempionatu

 

W weekend odbyła się finałowa runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 47. Rajd Koszyc. Wzięła w niej udział również załoga Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel, która na Słowacji świętowała swój kolejny tytuł w karierze – II Wicemistrzów Polski w klasie 2.

Załoga ORLEN Team zakończyła Rajd Koszyc na 5. miejscu, co dało jej punkty w klasyfikacji. Tym samym Kacper i Kuba umocnili swoją pozycję, przypieczętowując sezon RSMP tytułem II Wicemistrzów Polski w klasie 2 – najmocniejszych konstrukcji w całej stawce polskiego czempionatu.

- Weekend był pełen emocji i zwrotów akcji. Co odcinek zmieniały się wyniki na poszczególnych oesach. To piękne, że właśnie rywalizacja w ostatniej rundzie, nie była taka przewidywalna. Myślę, że na Rajdzie Koszyc zebraliśmy kolejny duży bagaż doświadczeń w naszej Skodzie Fabii Rally2 EVO. Tym razem koledzy byli od nas szybsi, co nie zmienia faktu, że kończymy sezon na podium w klasie, więc tytuły mistrzowskie trafiają w nasze ręce, z czego bardzo się cieszymy. Gratulujemy tym, którzy byli przed nami i szykujemy się na ostre ściganie w przyszłym roku – na mecie mówił myśleniczanin Jakub Wróbel, pilot Kacpra Wróblewskiego.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej