Myślenice

Myślenice. Biegacze na ulicach Zarabia. Będą utrudnienia w ruchu

Myślenice. Biegacze na ulicach Zarabia. Będą utrudnienia w ruchu

W niedzielę 28 sierpnia na terenie Zarabia odbędzie się „Bieg z Dalinem”. Ulice Piłsudskiego, Parkowa i Zdrojowa zostaną zamknięte na ok. 2 godziny

 

Impreza rozpocznie się w niedzielę 28 sierpnia o godz. 12. Trasa biegu będzie prowadzić po terenach Zarabia, m.in. przez rondo Braci Różankowskich, “Małpi Gaj” i Osieczany. Jak informują organizatorzy; „w związku imprezą wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w organizacji ruchu drogowego na czas trwania biegów”.

Na czym będą polegać? Na czas trwania biegów ul. Piłsudskiego i ul. Parkowa oraz ul. Zdrojowa w Myślenicach i Osieczanach zostaną zamknięte (od godz. 11:45 do ok. 13:15).

Trasa biegu na 5km: START - stadion KS Dalin, ul. Piłsudskiego, rondo im. Braci Różankowskich, ul. Zdrojowa w kierunku “Małpiego Gaju”, ul. Parkowa, nawrotka w rejonie Parkingu ”Małpi Gaj”, ul. Parkowa, rondo im. Braci Różankowskich, skręt w lewo na parking przy Strzelnicy, META - stadion KS Dalin.

Bieg na 10km: START - stadion KS Dalin, ul. Piłsudskiego, rondo im. Braci Różankowskich, ul. Zdrojowa w kierunku “Małpiego Gaju”, ul. Parkowa, nawrotka w rejonie Parkingu ”Małpi Gaj”, ul. Parkowa, ul. Zdrojowa w kierunku Osieczan, nawrotka przed skrzyżowaniem z droga powiatową K1928, powrót ul. Zdrojowa, META - stadion KS Dalin.

 

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...