Myślenice

Bezpłatna konsultacja z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Myślenicach

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne w ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki” - z Dietetykiem to nietrudne, o czym przekonał się Pan Jakub i schudł z pomocą Projekt Zdrowie 13kg

 

 

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

Myślę, że dlatego, że ciężko mi było już ze swoim brzuchem. Czułem taką ciężkość i wieczne problemy ze zginaniem w pracy i w ogóle w życiu codziennym. A druga sprawa to też sprawa mojego powrotu do sportu do piłki nożnej z takim brzuchem i ciężarem byłoby ciężko cokolwiek zrobić dlatego też mnie to motywowało, żeby troszkę schudnąć i zwiększyć swoją kondycję poprzez dietę i aktywność fizyczną, jaką starałem się codziennie wykonywać.

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?

Heh... jedzenie, jedzenie i jeszcze raz brak umiaru, a szczególnie jedzenie nocami i podjadanie to było moimi największymi błędami żywieniowymi. Oczywiście też dużo takich chipsów czy słodyczy nocami, napoje gazowane w wielkich ilościach tego było naprawdę dużo i teraz wiem, że to było złe.

Czy na początku miał Pan jakieś obawy?

Czy ja wiem? Podszedłem do tego z wielką ochotą i zaangażowaniem, myślę, że pani Dietetyk to potwierdzi… Ale tak naprawdę nie miałem, wiedziałem, co chce osiągnąć, też byłem przygotowany psychicznie, co mnie czeka, co będę musiał, czego nie będę mógł, i to wszystko dało mi taką pewność, że jestem w stanie to zrobić.

Jak wspomina Pan pierwsze tygodnie trwania diety?

Tu muszę powiedzieć, że pierwsze takie dwa tygodnie diety były ciężkie troszkę. Pod tym względem, że ciężko było się przyzwyczaić mojemu żołądkowi do takiego jedzenia, a mojemu trybowi życia do takich nowych zmian, ale potem poszło już z górki, wszystko było pyszne i zawsze byłem pojedzony i zadowolony.

Co Pana najbardziej motywowało?

Najbardziej motywowała mnie chęć powrotu do sportu do takiego zdrowego trybu życia, ale też poprawa swojego wyglądu, że przyjdzie lato, przyjdzie ściągnąć koszulkę, to będę mógł to zrobić bez żadnego wstydu.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Szczerze nawet nie pomyślałem, że będzie to aż tak przyjemne i fajne. Naprawdę czuję, że zrobiliśmy to z panią Dietetyk, co chcieliśmy zrobić, jaki daliśmy sobie cel, taki osiągnęliśmy i ja jestem z tego bardzo zadowolony i szczęśliwy.

Czy poleciłby Pan innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Ależ oczywiście. Zresztą w ciągu kuracji wielokrotnie to już zrobiłem i są tego efekty, bo udało mi się parę osób zachęcić i namówić i z tego, co, wiem na pewno tego nie żałują, bo czują takie samo zadowolenie jak ja. Bardzo polecam naprawdę bardzo, nie bójcie się niczego, to nie jest żadna głodówka ani nic z tych rzeczy to jest praca ze sobą ze swoim trybem żywienia i trochę waszego zaangażowania i motywacji i na pewno każdy osiągnie swój cel.

Na koniec chciałbym bardzo podziękować całej ekipie PROJEKT ZDROWIE za wszystko, za wyrozumiałość za profesjonalne podejście i naprawdę świetną pracę, jaką wspólnie wykonaliśmy, bardzo miło mi się z Wami pracowało i będę każdemu zawsze Was polecał.

 

Zapisz się już dziś

Naszą misją jest pomoc na najwyższym poziomie, a oferta dopasowana indywidualnie do każdej osoby. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym Dietetykiem. Pamiętaj, że każdy może osiągnąć swój sukces!

PROJEKT ZDROWIE- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.myslenice.projektzdrowie.info
E-mail: myslenice@projektzdrowie.info
ul. 3-Maja 14A
32-400 Myślenice
Tel. 577 133 322

 

Dietetyk  mgr  inż. Justyna Sikora

 

 

Powiązane tematy

Pan Rafał zrzucił 8 kg w ciągu 2 miesięcy
Lifestyle 0

Pan Rafał zrzucił 8 kg w ciągu 2 miesięcy

Ogromne gratulację należą się Panu Rafałowi za pracę, jaką włożył w to, by powrócić do mniejszych rozmiarów. Determinacja i chęć zmian towarzyszyła Panu Ra...