Lifestyle

Pan Rafał zrzucił 8 kg w ciągu 2 miesięcy

Ogromne gratulację należą się Panu Rafałowi za pracę, jaką włożył w to, by powrócić do mniejszych rozmiarów.

Determinacja i chęć zmian towarzyszyła Panu Rafałowi na każdym etapie kuracji. Pan Rafał borykał się zwłaszcza z nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, których zmiana pomaga mu w uzyskiwaniu wymarzonego celu.

 

Pan Rafał nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i, jak twierdzi - będzie działał dalej, za co mocno trzymamy kciuki. Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z naszym bohaterem.

Co cieszyło Pana najbardziej podczas kuracji?

Najbardziej cieszyło mnie to, że szybko widać było efekty kuracji i masa ciała spadała, a nie rosła.

Jak Pan wspomina początki diety?

Początki diety były trudne, ale z czasem nawet ją polubiłem. Moje zakupy wyglądają zupełnie inaczej. W koszyku pojawiały się rzeczy mało przetworzone, dużo więcej warzyw i owoców. Zamiast pepsi czy innych słodkich napojów polubiłem wodę. Teraz wiem, że warto było podjąć kurację w Projekt Zdrowie. Przede wszystkim lepiej się czuję, jestem bardziej wypoczęty i mam więcej energii.

Jakie błędy popełniał Pan wcześniej?

Jedzenie fast foodów i przetworzonej żywności oraz duża ilość słodzonych, gazowanych, napojów.

Moim problemem było również wieczorne podjadanie głównie czekolady, batoników, lodów i chipsów.

Jak by Pan zachęcił innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Gorąco polecam pójście do Projekt Zdrowie w Myślenicach. Jest tam profesjonalna dietetyk pani Justyna, która jest bardzo miłą osobą, doskonale znającą się na pracy, którą wykonuje. Bardzo pomogła mi zrzucić nadmiarowe kilogramy i zacząć zdrowo się odżywiać. Dziękuje jeszcze raz pani Justynie za cenne wskazówki dietetyczne.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Oczywiście, jestem bardzo zadowolony.

 

Dietetyk  mgr Justyna Sikora

 

Jeśli tak jak Pan Rafał chcesz zmienić swoje nawyki i pozbyć się zbędnych kilogramów - zapraszamy do gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Myślenicach przy ul. 3 Maja 14A, Oferujemy indywidualnie dostosowane diety i profesjonalną opiekę dietetyka. Nie czekaj, umów się już dziś! Możesz również skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej, zanim podejmiesz decyzję o odchudzaniu.

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 577 133 322  lub za pomocą formularza kontaktowego myslenice@projektzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Myślenice lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Myślenicach przy ul. 3 Maja 14A i zapisz się.

Powiązane tematy

Zobacz więcej