Miasto

Maksymilian to wyjątkowy chłopiec. Wyjątkowe 10 kg mniej!

Coraz częściej na swojej drodze zawodowej spotykamy się z dziećmi i młodzieżą. Cieszy nas, że świadomość o zdrowym odżywianiu, albo zmianie dotychczasowych nawyków zaczyna się już tak wcześnie

Maksymiliana wyróżnia jego dyscyplina, staranie, skromność, uprzejmość i dojrzałość w swoich postanowieniach. Dlatego dla Waszej przyjemności Maksymilian udzielił wywiadu o swoich odczuciach, emocjach i staraniach.

Maksymilian, dlaczego zdecydowałeś się podjąć kurację odchudzającą ?

Zdecydowałem się podjąć kurację, ponieważ bardzo chciałem, ale zależało mi również na moim zdrowiu. Miałem do wyboru albo operacja, albo dieta. Na nodze zrobił mi się tłuszczak i lekarz powiedział, że to nadwaga jest przyczyną. I faktycznie po tym czasie bycia na diecie tłuszczak się zmniejszył.

Czego bałeś się najbardziej przed pierwszym spotkaniem z Panią Dietetyk?

Bałem się czy dogadam się z Panią Dietetyk, ale okazało się to wcale nie trudne. Bałem się też jeszcze, że pomimo starań nie schudnę i będzie mnie czekał zabieg.

Czy ta kuracja to Twój pierwszy kontakt z dietą ?

Tak to mój pierwszy kontakt z dietą.

Czy jesteś zadowolony z osiągniętych efektów? Jak reaguje rodzina i znajomi na Twoją tak dużą zmianę ?

Jestem bardzo zadowolony z efektów, a rodzina od razu zauważyła zmiany. Gdy mnie spotykali albo oglądali moje zdjęcia, mówili: ”Maks, ale super wyglądasz… jak Ty schudłeś” itp. To bardzo miłe i ogromnie cieszy.

Jak oceniasz pracę z Panią Dietetyk? A jak oceniasz samą dietę?

Z Panią dietetyk pracowało mi się bardzo dobrze. Pani dietetyk zawsze miło ze mną porozmawiała i dopasowała przepisy do moich wymagań kulinarnych. Bez niej i jej fajnego podejścia nie dałbym rady. Samą dietę oceniam natomiast jako BARDZO SMACZNĄ.

Maks co chciałbyś powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?

Wszystkim, którym marzy się zmiana, powiem, żeby się nie bali, bo to nic strasznego, a widzieć efekty i słyszeć komplementy to sama przyjemność i wzmacnianie wiary w siebie.

 

Dietetyk mgr inż. Justyna Sikora

 

W ramach kampanii ‘TO JESTEŚ TY’ gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Myślenicach oferuje możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

 

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 577 133 322 lub za pomocą formularza kontaktowego myslenice@projektzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Myślenice lub przyjdź bezpośrednio do


Gabinetu w Myślenicach przy ul. 3 Maja 14A i zapisz się.

 

Powiązane tematy

Pan Rafał zrzucił 8 kg w ciągu 2 miesięcy
Lifestyle 0

Pan Rafał zrzucił 8 kg w ciągu 2 miesięcy

Ogromne gratulację należą się Panu Rafałowi za pracę, jaką włożył w to, by powrócić do mniejszych rozmiarów. Determinacja i chęć zmian towarzyszyła Panu Ra...

Zobacz więcej