Badminton

Ruszają zapisy dla dzieci na treningi badmintona

Ruszają zapisy dla dzieci na treningi badmintona

TKKF UKLEJNA Myślenice serdecznie zaprasza dzieci do sekcji badmintona. Treningi będą się odbywać od stycznia pod okiem doświadczonego instruktora. Twoje dziecko przyswoi podstawowe zasady, technikę gry w badmintona oraz poprawi motorykę i kondycje całego ciała.

Gwarantujemy profesjonalne treningi oraz doskonałą zabawę dla waszych pociech. W późniejszym terminie przewidziana jest również aktywność dla rodziców.

Zajęcia będą się odbywać od stycznia2022 r. w każdy wtorek, w godzinach od 18:30-20:00 (hala sportowa przy Szkoły Podstawowej nr 1 w Stróży).

Zapisy: kontakt telefoniczny - nr tel. 609797867 (po godz. 16:00) oraz na mail badkids@tkkfmyslenice.pl

Badminton to sport polecany dla wszystkich w każdym wieku. Podczas gry serce jest lepiej dotlenione oraz zwiększa się pojemność płuc. Ruch to świetny trening dla układu nerwowego twojego dziecka. Badminton doskonale poprawia koordynację ruchową, koncentrację oraz refleks.

W przypadku dzieci ta aktywność uczy prawidłowej postawy i poruszania się. Dzieci, które uprawiają ten sport, rzadziej się garbią i nie mają krzywego kręgosłupa. Sport to doskonały relaks. Kiedy się ruszamy to odpoczywa umysł, pozbywamy się stresu.

Badminton również świetnie wpływa na poprawę wzroku twojego dziecka (perspektywa widzenia lotki w różnych odległościach pozytywnie wpływa na wzrok).

Powiązane tematy

Ruszają rozgrywki I Ligi Badmintona
Badminton 0

Ruszają rozgrywki I Ligi Badmintona

W sobotę 17 września reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice zainaugurują rozgrywki I Ligi Badmintona PZBad   Gospodarzem pierwszej kolejki ligowej  I Ligi Bad...

Zobacz więcej