Koronawirus

Rekord zgonów czwartej fali koronawirusa. Wiceminister podał najnowsze dane

Rekord zgonów czwartej fali koronawirusa. Wiceminister podał najnowsze dane

Wiceminister zdrowia poinformował w Polsat News o śmierci 794 osób z COVID-19. To rekord zgonów czwartej fali i trzeci najwyższy wynik od początku pandemii

- Dzisiaj mamy 15 571 nowych przypadków zakażeń koronawirusem – przekazał w środę 29 grudnia wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. „Jeśli mówimy o czwartej fali pandemii, którą wywołał wariant Delta, wyniki pokazują, że jesteśmy na krzywej opadającej. Liczba zakażeń tydzień do tygodnia spadła o ponad 13 proc. Dzisiaj mamy niestety bardzo dużo osób, które tę walkę przegrały, bo to 794 osoby” – mówił w Polsat News wiceszef Ministerstwa Zdrowia.

Od początku grudnia oficjalnie potwierdzono ponad 540 tys. nowych przypadków. A w tym miesiącu zmarło już 12 120 chorych.

Dobowy przyrost potwierdzonych przypadków Covid-19 w powiecie myślenickim:

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 30 gru 2021

  Aha.

  5 3 Odpowiedz
 • 30 gru 2021

  Ministerstwo zdrowia przygotowuje już kolejne obostrzenie dla wszystkich kierujących pojazdami - od 1 Lutego kierowcy zobowiązani będą nosić pasy bezpieczeństwa również poza samochodem. Zwiększy to bezpieczeństwo zarówno w terenie niezabudowanym jak i na terenach wiejsko-miejskich.

  zdjecie

  Prewencja ponad wszystko!

  10 1 Odpowiedz
 • 4 sty 2022

  Na powyższym wykresie pięknie widać jak ilość pozytywnych wyników testów gwałtownie maleje. Zatem skończcie straszyć!

  3 Odpowiedz
 • 5 sty 2022

  el presidento mimo trzech strzepnięć nabawił się wirusa. jak On teraz coś podpisze?

  2 Odpowiedz