Społeczeństwo

Cudowna metamorfoza Pani Magdy! - schudła 15 kg

Pani Magda to kobieta o niekończących się pokładach pozytywnej energii i uśmiechu, która w pięknym stylu rozprawiła się z ciążącymi kilogramami

Droga nie była usłana różami, bo pojawiało się sporo wyjazdów oraz spotkań, czyli potencjalnie "zagrażających" diecie zdarzeń, ale Pani Magda, dzięki wskazówkom dietetyka Projekt Zdrowie, potrafiła zachować w tym wszystkim odpowiedni balans.

 

Co zmotywowało Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

Głównym powodem, dla którego postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka, był brak samoakceptacji. Nie mogłam pogodzić się z tym, jak wyglądam. Dodatkowo moja otyłość stała się przyczyną problemów zdrowotnych.

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem oraz system cotygodniowych spotkań?

Praca z Panią Dietetyczką była świetna i bardzo pomocna w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Systematyczne spotkania były potrzebne, aby kontrolować efekty mojej pracy nad sobą. Widząc mniejsze wartości na wadze, czułam, że moja motywacja do działania jest jeszcze większa.

Czy zaproponowana dieta spełniła Pani oczekiwania?

Oczywiście, że tak! Porcje były wystarczające. Nawet czasami miałam wrażenie, że posiłków jest za dużo, a efekty redukcji i tak były zauważalne :) Cieszę się, że "bycie na diecie" nie wykluczyło mnie z "normalnego" życia i mogłam w pełni cieszyć się weekendowymi wyjazdami ze znajomymi, czy spotkaniami z rodziną.

Czy jest Pani zadowolona z uzyskanych efektów? Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Jestem bardzo zadowolona i bardzo się sobie podobam. Mniejszy rozmiar jest super! Jednak, jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa i będę dalej nad sobą pracować.

 

Dietetyk  mgr Justyna Sikora:

 

Warto pamiętać o tym, że proces zmian wymaga czasu i cierpliwości, dlatego chcąc uzyskać zadowalające efekty, warto zacząć działać z wyprzedzeniem.

Dlatego nie czekaj i już teraz zarezerwuj najbliższy wolny termin.

Zadzwoń pod numer 577 133 322 lub zapisz się za pomocą formularza kontaktowego myslenice@projetzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Myślenice, lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Myślenicach przy ul. 3 Maja 14A i zapisz się.

Mały krok każdego dnia daje ogromne rezultaty!

Powiązane tematy