Myślenice

Remont skrzyżowania na Osiedlu Tysiąclecia potrwa do 16 maja. Przystanek przeniesiony na ul. 3-go Maja

Remont skrzyżowania na Osiedlu Tysiąclecia potrwa do 16 maja. Przystanek przeniesiony na ul. 3-go Maja

Remont skrzyżowania ulic Stanisława Pardyaka i Jana Dunin Brzezińskiego się przeciąga. Ma potrwać do 16 maja. Na razie ruch jest zamknięty, a przystanek autobusowy przeniesiony na ul. 3-go Maja

 

Przystanek autobusowy znajdujący się przy bloku nr 18 na Osiedlu Tysiąclecia został przeniesiony na ul. 3-go Maja w dniu 19 kwietnia. Od tego czasu autobusy zatrzymują się na ul. 3-go Maja. Powodem są prace remontowe prowadzone na ulicach Pardyaka i Jana Dunin Brzezińskiego.

Od tego czasu skrzyżowanie jest zamknięte dla samochodów. Objazdy odbywają się m.in. ul. 3-go Maja na której, jak alarmowaliście w ubiegłym tygodniu czasowo tworzą się kilkusetmetrowe korki.

Utrudnienia w tej części miasta miały potrwać do 10 maja, na ten dzień bowiem wykonawca planował przywrócenie ruchu na skrzyżowaniu i zakończenie prac w tym miejscu. Jak informuje magistrat utrudnienia potrwają przynajmniej do 16 maja.

"UMiG w Myślenicach informuje, iż w związku z planowanym remontem ulic Pardyaka i Jana Dunin Brzezińskiego przystanek autobusowy na osiedlu Tysiąclecia pod blokiem nr. 18 w Myślenicach od dnia 10 maja do 16 maja zostaje przeniesiony na ulicę 3-go Maja przy 'starej mleczarni'" – czytamy w gminnym komunikacie.

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 11 maj 2022

  Kolejny blamaz droga zamknięta nic nie robią znaki zakazu stoją nikt ich nie respektuje. Straz miejska udaje że nie ma problemu.

  19 1 Odpowiedz
 • 11 maj 2022

  Czy Straż Miejska lu Policja zajmie się parkującymi na zakazie przy ul. Ogrodowej obok basenu? Tam się nie da bezpiecznie przejechać.

  18 2 Odpowiedz
 • 11 maj 2022

  Teraz przejdą na skrzyżowanie Pardyaka z Ogrodową. Przez kolejne kilka tygodni będą się guzdrać.

  13 1 Odpowiedz
 • 13 maj 2022

  Jeszcze pierwsze kilka dni to faktycznie robili a teraz to dwóch trzech gostków kostkę układa przy krawężnikach i reszta pusta stoi a zakaz jest !

  7 Odpowiedz

Zobacz więcej