Alarmujecie

Myślenice. Trwa remont ul. Pardyaka na Osiedlu Tysiąclecia, ale korkuje się ul. 3-go Maja. Tak wyglądała dzisiaj rano

Myślenice. Trwa remont ul. Pardyaka na Osiedlu Tysiąclecia, ale korkuje się ul. 3-go Maja. Tak wyglądała dzisiaj rano

"Tak dzisiaj wyglądała ulica 3-go Maja. Korek na kilkaset metrów" - pisze jeden z naszych czytelników, który wysłał film. To wynik remontu prowadzonego na Osiedlu Tysiąclecia

 

Na redakcja@miasto-info.pl otrzymaliśmy film nagrany dzisiaj przed godz. 8. Pokazuje korek jaki tworzy się na dojeździe do ronda przy budynku "starej mleczarni". "Tak dzisiaj wyglądała ulica 3-go Maja. Korek na kilkaset metrów. I tak jest coraz częściej, bo na 3-go Maja kierowców wypycha remont” – pisze jeden z naszych czytelników.

Na nagraniu widać samochody na odcinku od wspomnianego ronda, do skrzyżowania z ul. Pardyaka łączącą się z 3-go Maja za Szkołą Podstawową nr 3.

Utrudnienia w ruchu to wynik prac remontowych prowadzonych na Osiedlu Tysiąclecia. Na przebiegającej przez nie głównej drodze (ul. Stanisława Pardyaka) częściowo wstrzymano ruch, bowiem remont przejdą tu dwa skrzyżowania. Pierwsze znajduje się na wysokości bloku nr 8 (skrzyżowanie ul. Pardyaka z ul. Dunin Brzezińskiego), a kolejne przy placu zabaw, w sąsiedztwie bloku nr 1 (skrzyżowanie ul. Pardyaka z ul. Ogrodową).

Z utrudnieniami w tej części miasta należy się liczyć do końca sierpnia, bowiem wtedy zgodnie z harmonogramem mija termin zakończenia prac.

Powiązane tematy

Komentarze (13)

 • 4 maj 2022

  Bo przecież BOMBELKA trzeba pod same drzwi szkoły podwieźć!!! a najlepiej jakby się dało do szatni wjechać! sami na siebie bat kręcą a potem płacz "BO KOREK"

  37 3 Odpowiedz
 • 4 maj 2022

  Nie da rady tam jakoś to objechać przez kościół na nowym osiedlu albo przez średniawskiego jak wiadomo że co dzień korek jest? Tak pytam z ciekawości

  17 1 Odpowiedz
 • Marta 4 maj 2022

  nareszcie ktoś to pokazał!!! tam jest dramat i to co rano

  16 8 Odpowiedz
 • Jacek Karwatowski 4 maj 2022

  na sredniawskiego stoja do caritasu i tez sie blokuje tak czy siak stoisz

  12 2 Odpowiedz
 • 4 maj 2022

  Oczywiście że się da, ale to trzeba mieć chociaż troszeczkę wyobraźni...ale po co? lepiej narzekać :)

  13 6 Odpowiedz

Zobacz więcej