Edukacja

Podziękuj za trud - prezent na dzień nauczyciela

Podziękuj za trud - prezent na dzień nauczyciela

W kalendarium roku szkolnego są takie dni, kiedy to w szczególny sposób pragniemy uhonorować naszych nauczycieli i wychowawców. Jednym z nich jest oczywiście obchodzony w październiku Dzień Nauczyciela.

Dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i średnich oraz absolwentów wyższych uczelni ważny jest jednak także dzień zakończenia roku szkolnego. Oznacza on dla nich nie tylko nadejście wakacji, ale też pożegnanie z murami danej szkoły lub uczelni oraz z nauczycielami, którzy prowadzili ich przez kilka lat przez meandry wiedzy. Zdarzają się też sytuacje odwrotne, kiedy to znajome szkolne mury żegna odchodzący na zasłużoną emeryturę nauczyciel.

Podczas takich uroczystych okazji zazwyczaj wręcza się nauczycielowi bukiet kwiatów. Wiadomo jednak, że nawet najpiękniejsze kwiaty szybko zwiędną; chcielibyśmy więc obdarować naszego nauczyciela bardziej trwałym upominkiem. Doskonałym prezentem na dzień nauczyciela i nie tylko, a także wyrazem wdzięczności za przekazaną wiedzę byłyby na przykład eleganckie przybory piśmiennicze. Taki upominek z jednej strony kojarzy się z zawodem nauczyciela, niezliczoną ilością poprawianych przez niego wypracowań i testów, z drugiej zaś będzie w sympatyczny sposób przypominał nauczycielowi o jego uczniach – twórcach tych nie zawsze doskonałych, choć często interesujących lub zabawnych prac pisemnych.

Pióro wieczne, kulkowe, długopis lub zestaw - wybierz idealny prezent na Dzień Nauczyciela

Niejednemu nauczycielowi z pewnością ogromną radość sprawi podarunek w postaci pióra wiecznego. Ekskluzywne pióro wieczne firmowane przez najlepsze światowe marki w branży, takie jak Parker, Waterman, Sheaffer czy Pelikan, to świetny pomysł na prezent na dzień nauczyciela, uroczystość jubileuszową lub pożegnanie ulubionego pedagoga. Wysmakowana stylistyka, w połączeniu z zastosowanymi materiałami najwyższej jakości oraz starannym wykonaniem z dbałością o detale to zalety, których nie sposób przecenić. Korzystanie z takiego eleganckiego przyrządu do pisania to gwarancja nie tylko komfortu, ale również prawdziwej przyjemności. 

Nauczyciela, którego chcemy obdarować pamiątkowym prezentem, ucieszyć może również pióro kulkowe, łączące w jednym zalety klasycznego pióra wiecznego i długopisu. Wygląd i estetyka wykonania pióra kulkowego w niczym nie ustępują piórom tradycyjnym. Wielu użytkowników ceni pióra kulkowe za lekkość pisania i łatwość wymiany wkładów, na podobnej zasadzie, jak w długopisie. Może wśród nich znajdzie się również nasz obdarowany nauczyciel?

Markowi producenci przyborów piśmienniczych, obok piór wiecznych i kulkowych oferują również ekskluzywne długopisy wysokiej jakości. Nauczycielowi, który lubi korzystać zarówno z pióra wiecznego, jak i z długopisu, na pewno spodobają się i przydadzą obydwa te przybory w komplecie wraz z eleganckim etui. Aby ten prezent był jeszcze bardziej efektowny, możemy go spersonalizować, dodając okolicznościowy grawerunek. Podziękowania, życzenia lub dedykację można wygrawerować na tabliczce, która zostanie przymocowana do etui. Dzięki temu nasz nauczyciel, za każdym razem gdy sięgnie po pióro wieczne lub długopis, na pewno ciepło nas wspomni.

Zobacz więcej