Myślenice

Myślenice. Biblioteka Pedagogiczna przechodzi remont. Potrwa do października

Myślenice. Biblioteka Pedagogiczna przechodzi remont. Potrwa do października
Fot. Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach

W Bibliotece Pedagogicznej w Myślenicach rozpoczął się remont. Na razie placówka jest zamknięta dla czytelników, ale jak zapewniają pracownicy w razie potrzeby są w stanie udostępnić zbiory

 

W ramach prac wykonana zostanie termomodernizacja budynku, budowa kotłowni gazowej, wymienione zostaną okna, instalacja centralnego ogrzewania oraz elektryczna w miejscach, gdzie zajdzie taka potrzeba.

Remont myślenickiej filii jest częścią większego projektu „Modernizacja energetyczna wojewódzkich budynków użyteczności publicznej”, który obejmował także modernizację budynku głównego WBP w Krakowie przy alei Focha.

Jak informują bibliotekarze, na czas remontu placówka będzie niedostępna dla mieszkańców, ale w razie potrzeby „piszcie lub dzwońcie. Jesteśmy tu cały czas, codziennie do 15” – piszą w mediach społecznościowych.

„Od dzisiaj, jak zresztą anonsowaliśmy wcześniej, mamy zamknięte dla czytelników. Jeśli jednak potrzebowalibyście Państwo np. skanów z czasopism, to prąd jeszcze jest i dostęp do czasopism także! W razie potrzeby piszcie lub dzwońcie. My jesteśmy tu cały czas, codziennie do 15.00”.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej