Sport

Po wakacjach tu warto zapisać swoje dziecko! Polecamy i podpowiadamy -ruszają zapisy!

Po wakacjach tu warto zapisać swoje dziecko! Polecamy i podpowiadamy -ruszają zapisy!

Klub Sportowy Lady Fitness, który bezsprzecznie wyróżnia się swoimi osiągnięciami i dynamicznym rozwojem w okolicy, po wakacjach rozpoczyna zapisy dla nowych miłośników sportu, a lada dzień 30 osobowa reprezentacja wyruszy na Mistrzostwa Świata!

W dniach 1-3 września trwać będą nabory, a kilka dni później, od 5 września, wystartują pierwsze treningi dla dzieci od 3 roku życia aż po starszą młodzież. Na nich zdecydować można wraz z profesjonalnymi trenerami, który kierunek dla naszej pociechy będzie najlepszy. Jak co roku nie zabraknie nowości i niespodzianek.

Trenerzy z prawdziwego zdarzenia i miejsce dla dziecka na każdym poziomie!

Jak wiadomo sport uczy, inspiruje i daje mnóstwo możliwości - szczególnie wartościowe nie tylko dla ciała, ale też dla ducha są taniec, gimnastyka, akrobatyka i nowe formy, o których za chwilę. Kadra klubu jest dosłownie "mistrzowska", bo to spod ich skrzydeł pochodzą dzieci i młodzież, które zaczynając od "zera", dziś na zawodach reprezentują kraj. Nie oznacza to jednak, że w klubie nie trenują amatorzy, bo jest on otwarty zarówno na nich jak i zaawansowanych.

Sami trenerzy są nie tylko doświadczeni i przygotowani sportowo i pedagogicznie, ale stanowią wielką inspirację dla wielu swoich podopiecznych - wśród nich mistrzowie kraju, świata i medaliści zawodów międzynarodowych. Przedstawiciele klubu byli także zaproszeni wielokrotnie do radia, studia Dzień Dobry TVN czy ukazywały się o nich artykuły na łamach ogólnopolskich najpopularniejszych portali internetowych.

Klub w 2021 roku otrzymał także w Plebiscycie Gazety Krakowskiej miano Drużyny Dekady, trenerka dekady, a w 2022 r. sukcesy zawodniczki - Mistrzyni Świata i jednocześnie instruktorki pochodzącej z Lady Fitness nagrodzono tytułem sportowiec roku wśród kobiet.

Jakie zajęcia i dla kogo?

Taniec, gimnastyka, cheerleading i akrobatyka sportowa pod okiem mistrza świata- to coś, co dzieci uwielbiają na różnych poziomach zaawansowania.

Już w poprzednim roku jako nowości wprowadzono pod kątem urozmaicenia treningów akrobatykę powietrzną, czyli koła cyrkowe i szarfy (aerial hoop i alerial silk). Teraz ruszą treningi SKY-DANCE -nie tylko usprawnią, przyniosą wiele radości i korzyści fizycznych, ale też nauczą sztuczek cyrkowych na trapezie cyrkowym oprócz ww aeriala! To zupełna nowość i pierwsze takie zajęcia w okolicy, które chętnych przygotują na pierwsze pokazy i zawody. Wprowadzone będą nowe sprzęty takie jak airtracki, trampolina fitness do treningu skoczności, przybory do kształtowania koordynacji i prawidłowej postawy, ale także elementy tańca współczesnego, show dance i oczywiście strechingu.

Od minionego roku dużym zainteresowaniem cieszy się grupa męska. Zajęcia Mr Fitness to połączenie akrobatyki, gimnastyki, kalisteniki, tańca sportowego i tricków z dziedziny breakdance i fitness sportowego dla chłopców.

Z kolei dla maluszków 3+ jak zwykle poświęcone będą zajęcia Baby Academy.W formie zabawy i ćwiczeń pod okiem dwóch ulubionych cioci z Lady Fitness (w tym mistrzyni świata i kraju), dzieci przygotowywane będą,tak by w przyszłości przejść do grup bardziej zaawansowanych. Co ważne - we wrześniu jeśli tylko uda Wam się zapisać na jedne z pierwszych zajęć próbnych dla dzieci, trenerzy pomogą dobrać grupę i poziom oraz doradzić drogę sportową.

Reasumując: klub jest teraz najpopularniejszym, także ze względu na swoje międzynarodowe osiągnięcia w okolicy. Nie każdy wie że przygotowuje także zawodniczki startujące w zawodach sylwetkowych, oraz dzieci w zawodach fitness sportowego, oraz jest drużynowym V-ce Mistrzem Polski. Trenerzy w klubie to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem o wykształceniu sportowo-pedagogicznym, którzy współpracują ze związkami sportowymi, bądź sami są sędziami, trenerami, mają za sobą karierę zawodniczą na arenie Mistrzostw Polski, oraz medaliści Mistrzostw Europy i Świata.

Kadra dobrana jest niezwykle starannie- tak, aby w zależności od poziomu doradzić i wykrzesać z podopiecznych to co najlepsze, wspierać talenty sportowe i przy tym dobrze się bawić na każdym poziomie. Klub organizuje także ciekawe wydarzenia i obozy, których program akceptuje Kuratorium Oświaty. Plusem są też atrakcyjne opłaty za zajęcia.

www.ladyacademy.szkola.pro oraz facebook

Zapisy i informacje: poniedziałek - piątek godz. 10-15 tel. 509699252
1-3 września
Uwaga! Utrudniony kontakt w dniach 25-30.08.2022 ze względu na udział dzieci i i trenerów w Mistrzostwach Świata

*ilość miejsc ograniczona

Powiązane tematy

Zobacz więcej