Fitness

Juliia Komenotrus w TOP 6 Mistrzostw Świata w konkurencji Fit Model

Juliia Komenotrus w TOP 6 Mistrzostw Świata w konkurencji Fit Model

Zawodniczka Lady Fitness Myślenice weszła w dwóch konkurencjach do finału i zajęła 4 i 6 miejsce

 

Konkurencja Fit Model należy do sportów sylwetkowych i cieszy się od kilku lat sporym zainteresowaniem wśród kobiet startujących w zawodach fitness. Juliia Komenotrus jest zawodniczką klubu Lady Fitness, mając w swojej karierze tytuły Mistrzowskie w gimnastyce artystycznej, a także od kilku lat broni wśród juniorek i seniorek pozycji Mistrzyni Polski i Świata w fitness gimnastycznym (konkurencja artystyczna). Zwycięża też w Międzynarodowych konkursach tańca sportowego i festiwalach talentów.

W ubiegły weekend po raz pierwszy zadebiutowała po konsultacji i decyzji wraz z trenerami Anną Simsak Godula i Pawłem Godula na Litwie w zawodach międzynarodowej federacji fitness - Mistrzostwach Świata Fit Model w Wilnie na Litwie. W ten sposób reprezentowała po raz kolejny kraj i Myślenice za granicą.

Na czym polegają zawody?

Anna Simsak, trener:  Należy tu pokazać swoją prezencję sceniczną w dwóch kostiumach, zachowując odpowiedni szyk i klasę, nienaganną prezencję przy zdrowo wyglądającej smukłej i wyćwiczonej siłowo sylwetce wpasowując się w szczegóły wytycznych federacji.

Pośród najlepszych zawodniczek wyselekcjonowanych z całego świata, mając w konkurencjach nawet 15 osób Julia weszła w dwóch konkurencjach do finałowych top 6 i zdobyła ostatecznie wysokie 4 i 6 miejsce. W ten sposób zajęła najwyższe lokaty wśród tylko kilku polek, wytypowanych do kadry narodowej w tych zawodach. Wyniki na takim poziomie bardzo cieszą i są obiecującą zapowiedzią w dalszej karierze – wyjaśnia .

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej

Sportownia klubowym wicemistrzem Polski
Speed-Ball 0

Sportownia klubowym wicemistrzem Polski

W krakowskiej hali UEK odbyły się IV Klubowe Mistrzostwa Polski w Speed-ballu. Zawodnicy Sportowni zakończyli sezon z tytułem Klubowego Wicemistrza Polski Ope...