Fitness

Yuliia Komenotrus i Martyna Kaleta wracają z medalami z Pucharu Polski w Kulturystyce

Yuliia Komenotrus i Martyna Kaleta wracają z medalami z Pucharu Polski w Kulturystyce

Dwa złote i dwa brązowe medale Yulii Komenotrus oraz dwa brązowe Martyny Kalety to efekt ich startu w Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness oraz w Ogólnopolskich Mistrzostwach Wielkopolski

 

W miniony weekend odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness oraz ogólnopolskie zawody Mistrzostwa Wielkopolski. Wśród juniorek i seniorek w kategoriach fitness, bikini fitness i fitmodel reprezentowały nas obecna Mistrzyni Świata Yuliia Komenotrus, Vce Mistrzyni Polski Martyna Kaleta, oraz Milena Młynarczyk z Klubu Sportowego Lady Fitness Myślenice.

Po układzie dowolnym i ocenie sylwetki zwycięstwo zdobyła Yuliia Komenotrus z dwoma zlotami oraz dwoma brązowymi medalami z kat. fit model i bikini fitness do 164 cm wzrostu. Martyna Kaleta zdobyła brązowe medale w fitness gimnastycznym oraz brąz wśród starszych konkurentek w kat. bikini fitness kobiet. Milena Młynarczyk natomiast uplasowała się tuż za podium, a mianowicie na 4 miejscu Mistrzostw Wielkopolski.

- Yuliia Komenotrus jest wielokrotna Mistrzynią Polski juniorek i seniorek, Mistrzynią świata w fitness, która dwa tygodnie temu na Litwie w nowej kategorii fit model zdobyła miejsce czwarte. Już w poniedziałek wraz z klubową koleżanką Martyną Kaleta, po komunikacie polskiego związku wylatują jako zakwalifikowane do kadry kraju na Puchar Świata w fitness do Santa Susanna – zwracają uwagę trenerzy Anna Simsak Godula i Paweł Godula.

 

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej

Sportownia klubowym wicemistrzem Polski
Speed-Ball 0

Sportownia klubowym wicemistrzem Polski

W krakowskiej hali UEK odbyły się IV Klubowe Mistrzostwa Polski w Speed-ballu. Zawodnicy Sportowni zakończyli sezon z tytułem Klubowego Wicemistrza Polski Ope...