Muzyka

AdiSun: „Rapuję od 10 lat”. Teraz wydaje singiel promujący album pt. „Chłopiec”

AdiSun: „Rapuję od 10 lat”. Teraz wydaje singiel promujący album pt. „Chłopiec”

AdiSuN pisze o sobie jako „najstarszy obecnie stażem myślenicki raper”. Zachęca do słuchania jego singla, który promuje solową płytę pt. „Chłopiec”

 

‘"Chłopiec" to pierwszy singiel promujący mój solowy album o tym samym tytule. Postanowiłem uczcić moje dziesięciolecie rapowania w najlepszy, możliwy sposób - nagraniem płyty’ – pisze o sobie AdiSun, który określa się „najstarszym obecnie stażem myślenickim raperem”.

W sobotę 8 października opublikował pierwszy singiel promujący jego solowy album pt. „Chłopiec". - Będzie to płyta z okazji mojego dziesięciolecia rapowania – zapowiada.

AdiSun: Ten album to swoista pamiątka z najintensywniejszego okresu w moim dotychczasowym życiu, pod każdym względem. Ta płyta pozwoliła mi się otworzyć, przełamać kilka barier, pokazać czym tak naprawdę się otaczam i co stanowi prawdziwą oś mojego życia.

Kiedy zastanawiałem się nad tym, o czym chciałbym napisać, miałem spore ciśnienie, żeby wracać do przeszłości czy sięgać po konkretne wydarzenia, które miały miejsce przez te dziesięć lat. Podczas procesu twórczego, dość jasno wyklarował się trzon tej płyty, który pokazał mi, że to, co się tam znalazło, jest właśnie całym moim życiem, wtedy i teraz, po prostu w nowych formach i odcieniach.

Powiązane tematy

Sportownia klubowym wicemistrzem Polski
Speed-Ball 0

Sportownia klubowym wicemistrzem Polski

W krakowskiej hali UEK odbyły się IV Klubowe Mistrzostwa Polski w Speed-ballu. Zawodnicy Sportowni zakończyli sezon z tytułem Klubowego Wicemistrza Polski Ope...

Komentarze

Zobacz więcej