Drogi

Jawornik. To był moment. Z lewego pasa zjechał do rowu i dachował na Zakopiance. WIDEO

Jawornik. To był moment. Z lewego pasa zjechał do rowu i dachował na Zakopiance. WIDEO

Kamera zainstalowana w jednym z samochodów jadącego Zakopianką zarejestrowała, jak kierowca seata przy wyjściu z zakrętu wpada do rowu, a następnie dachuje. Uważajcie na drogach!

 

W sieci krąży film, który przesyłacie również do nas. Pokazuje jak niewiele potrzeba, aby stracić panowanie nad samochodem. Szczególnie należy uważać zimą, kiedy drogi są śliskie, a często nieodśnieżone lub zalega na nich tzw. błoto pośniegowe. Nagranie pochodzi z 10 grudnia, ale do sieci trafiło pięć dni później. Widać na nim jak kierowca mija stację benzynową i popularną restauracje w Jaworniku.

To na ich wysokości autora filmu najpierw wyprzedza nissan, a następnie oba samochody czerwony seat. Chwilę później chcąc zmienić pas, jego kierowca traci kontrolę nad pojazdem, wpada do rowu, a następnie dachuje.

Nie posiadamy informacji na temat stanu osób znajdujących się w seacie. Materiał nie pokazuje też, czy autor nagrania zatrzymał się i udzielił pierwszej pomocy. Z nagrania wynika, że samochód przed którym rozbił się seat, pojechał dalej.

Powiązane tematy

Komentarze (17)

 • 16 gru 2022

  Kierowca Nissana powinien wyjaśnić dlaczego oddalił się z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanym . Autor nagrania też odjechał ?

  32 7 Odpowiedz
 • 16 gru 2022

  Czy obrazą jest powiedzieć, że kierowca srebrnej Almery, to zwykły ludzki śmieć? Człowiek w seacie mógł zginąć, to je** tylko przyhamował żeby nie uderzyć i pojechał sobie dalej… Szczerze mam nadzieje, że odpowie za nie udzielenie pomocy

  27 4 Odpowiedz
 • 16 gru 2022

  Duże brawo dla obu kierowców: Nissana Almera i kierowcy kamerzysty - za brak reakcji podczas kolizji drogowej. Oby się Wam darzyło!!!

  21 1 Odpowiedz
 • mknp@o2.pl 16 gru 2022

  Co za kierowcy, samochód przed nimi wypadł z drogi, zrobił fikołka, nie wiadomo co z pasażerami i kierowcą a ci wywalone, "rikord widjo" i ch... jedziemy dalej, nie moja sprawa.

  19 Odpowiedz
 • 16 gru 2022

  Pewnie sie mu telefon zawiesil .

  14 Odpowiedz

Zobacz więcej