Zdrowie

W okresie noworocznych postanowień nie postanawiaj, ale działaj! Dokładnie jak Pan Krystian i jego – 18 kg

Cel – to droga, którą trzeba przejść, to wiara we własne możliwości, to czas, jaki trzeba poświęcić na zmianę i na rozwój. Zmiany są potrzebne w życiu, a określenie sobie celu i dążenie do niego jeszcze bardziej!

 

Pan Krystian już miał przyjemność udzielać wywiadu i pokazać swoją metamorfozę. Więc dlaczego znowu można o nim przeczytać? Bo nie zawsze wszystko dzieje się tak jak to sobie zaplanowaliśmy i czasem coś odsuwa się w czasie, ale najważniejszym jest to aby nie zwątpić, przeczekać gorszy czas, dojść do równowagi i pójść z powrotem po wymarzony cel.

Pan Krystian to człowiek o niesamowitej osobowości i podejściu do życia i pomimo małych prywatnych zawirowań jest z powrotem i działa z całych sił. Widać, że podoba mu się ten stan i wiem, że choćby ta droga do celu była by kręta to Pan Krystian ją przejdzie. Tak samo jak każdy z nas !

Nowy Rok już nas przywitał. Co roku też każdy z nas ma swoje noworoczne postanowienia prawda ? Schudnę, zadbam o siebie, nauczę się zasad zdrowego żywienia, wprowadzę więcej aktywności, rzucę śmieciowe jedzenie, polubię wodę itd. Ktoś kiedyś powiedział, że odpowiedni czas na zmiany to ten czas, w którym dojrzewamy do decyzji i stajemy się bardziej odpowiedzialni za samych siebie.

Mam nadzieję, że właśnie ten Nowy Rok będzie początkiem dojrzałości i odpowiedzialności, a obrane cele i wszystkie Wasze postanowienia zostaną owocnie zrealizowane. A jeśli nadal się wahasz to przytoczę Ci słowa, które Pan Krystian kiedyś w artykule wspomniał:

Co chciałby Pan powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?

Przede wszystkim nie myślcie, że słowo "dieta " oznacza zmuszanie się do głodowania lub wprowadzeniu jakiś wielkich zmian w swoim życiu. Wręcz odwrotnie; przede wszystkim systematyczne jedzenie posiłków i przestrzeganie kilku prostych zasad o których powie Wam Pani Dietetyk.

Wszystkim polecam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie i Dietetyka Panią Dominikę " PEŁEN PROFESJONALIZM".

W Styczniu rusza kampania „Odchudzanie z dietetykiem w parze!” Dlatego daj sobie szansę i Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w gabinecie Projekt Zdrowie w Myślenicach.

Nie postanawiaj, działaj

Pamiętaj, że otyłość i nadwaga nie zwracają uwagi na kalendarz. Nie przechodzą wraz z latem, nie mijają po świętach. Dlatego odpowiedź, kiedy należy zacząć jest prosta - teraz, natychmiast, zwłaszcza jeśli na wiosnę chcesz już cieszyć się lepszą figurą. Wyobraź sobie, jak się będziesz czuć przymierzając ubrania o dwa rozmiary mniejsze i o ile łatwiej będzie Ci funkcjonować, kiedy uporasz się ze swoimi problemami zdrowotnymi.

Już teraz wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 577 133 322 lub za pomocą formularza kontaktowego myslenice.projektzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Myslenice lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Myślenicach na ul. 3 Maja 14a i zapisz się.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej