Myślenice

Myślenice. Skrzyżowanie na Osiedlu Tysiąclecia ma pół roku. Trwa usuwanie „awarii uzbrojenia podziemnego”

Myślenice. Skrzyżowanie na Osiedlu Tysiąclecia ma pół roku. Trwa usuwanie „awarii uzbrojenia podziemnego”
Fot. Piotr Jagniewski

Od tygodnia na skrzyżowaniu ul. Pardyaka z Dunin-Brzezińskiego występują utrudnienia w ruchu. Powodem jest awaria jaka wystąpiła na przebudowanej pół roku temu ulicy

 

Jak informuje UMiG Myślenice; od 12 stycznia MZWiK pracuje nad usunięciem „awarii uzbrojenia podziemnego w rejonie skrzyżowania ul. Pardyaka z ul. Dunin-Brzezińskiego”.

Od tego czasu z ruchu wyłączony jest lewy pas ul. Dunin-Brzezińskiego od skrzyżowania z Pardyaka do ronda na ul. 3-Maja. „Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka dni” – czytamy w komunikacie.

W poniedziałek 16 stycznia, przesyłaliście zdjęcia wykonane po godzinach pracy drogowców z ubytkiem w kostce wypełnionym żwirem na tzw. wysepce spowalniającej.

We wtorek 17 stycznia we wskazanym miejscu prowadzone były dalsze prace.

Przebudowa przejść dla pieszych na Osiedlu Tysiąclecia rozpoczęła się w kwietniu 2022 r. Obejmowała m.in. remont skrzyżowania ul. Pardyaka i Jana Dunin Brzezińskiego oraz Ogrodowej i Pardyaka. Pierwsze skrzyżowanie zakończono w maju, z kolei prace w tej części miasta trwały do do jesieni. Odbioru w październiku dokonał wojewoda małopolski Łukasz Kmita wraz z samorządowcami z gminy Myślenice.

Powiązane tematy

Komentarze (9)

 • 17 sty

  Postawiono na tym skrzyżowaniu 13 latarni. Nigdy nie świeciły. Podłączona jest tylko cześć z nich, po co zatem wydawano środki publiczne na te nie świecące ?

  31 4 Odpowiedz
 • 17 sty

  A te lampy to kiedyś podłączą, czy to tylko ozdoba?

  27 3 Odpowiedz
 • 18 sty

  Korzystając z tematu ów skrzyżowania gratuluję firmie montujacej słupki z łańcuchami wbicia ich prawie na środku chodnika idąc ul. Pardyaka od strony żłobka.

  24 2 Odpowiedz
 • 17 sty

  Musi być ładna pogoda i sie zazielenić żeby nasze słoneczko z pod zegara mogło dodać piękne zdjęcia na fb i odtrąbić sukces !

  26 6 Odpowiedz
 • 17 sty

  Czy tym razem była jak konferencja i cała świta? :D

  21 3 Odpowiedz

Zobacz więcej