Dobczyce

Dobczyce. Będzie więcej policji na Osiedlu Jagiellońskim i w rejonie sklepu w Brzączowicach

Dobczyce. Będzie więcej policji na Osiedlu Jagiellońskim i w rejonie sklepu w Brzączowicach
Fot. Google Maps

Policja zapowiada wzmożone patrole w rejonie placu zabaw przy bloku nr 11 na Osiedlu Jagiellońskim w Dobczycach oraz w rejonie sklepu spożywczego w Brzączowicach

Na celowniku funkcjonariuszy znajdzie się m.in. "spożywanie alkoholu, zaśmiecanie oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego w miejscach publicznych". Wzmożone patrole działają od początku lutego i potrwają do 31 lipca.

Policjantów można będzie częściej spotykać na Osiedlu Jagiellońskim, a szczególnie w okolicach bloku nr 11 i placu zabaw oraz przy sklepie w Brzączowicach 391.  

"Czynności prowadzone przez Policję mają na celu wyeliminowanie bądź ograniczenie występowania zjawisk uciążliwych dla społeczeństwa takich jak spożywanie alkoholu, zaśmiecanie oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego w miejscach publicznych" - czytamy w komunikacie. 

Powiązane tematy

Komentarze (1)

  • Roman 22 lut

    No przecież w Brzączowicach pełna kulturka. Panowie za bilbordem w krzakach. Zajmijcie się raczej samochodami które parkują sobota - niedziela pod centrum w upalne dni. Ta swołocz dopiero daje Czadu...

    8 2 Odpowiedz

Zobacz więcej