Dobczyce. W wyborach uzupełniających o mandat radnego będzie się ubiegać 3 kandydatów
- 6 marca 2023

Wybory uzupełniające do rady miejskiej w Dobczycach odbędą się 2 kwietnia. O mandat radnego stara się 3 kandydatów
To skutek śmierci radnego Wiesława Szymoniaka, który zmarł w połowie stycznia. Po wygaśnięciu jego mandatu wojewoda ogłosił termin wyborów uzupełniających, które zostały wyznaczone na 2 kwietnia, czyli Niedzielę Palmową.
O mandat radnego z okręgu nr 4 ubiegać się będą Wioletta Michalik (Komitet Wyborczy Wyborców Wioletty Michalik), Justyna Różycka – Bączyńska (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Susia) i Tomasz Widła (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Widły).
Lokal wyborczy znajdzie się w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Dobczycach (pl. Zgody 9), a do głosowania uprawnieni są mieszkańcy ul. Cegielniana, Nowowiejska, Góra Jałowcowa, Grabowa, Jałowcowa, Stojowicka, Węgielnica, Energetyków, Zdrojowa, Akacjowa, Laskowa, Mostowa, Myślenicka, Turystyczna, Zarabie.
Podobają Ci się nasze artykuły?
Dzięki Twojemu wsparciu możemy poruszać tematy, które są istotne dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Zabierz nas na wirtualną kawę – nawet najmniejszy gest ma znaczenie.
Komentarze