Judo

Najmłodsi judocy z Myślenic zdobyli 11 medali

Dwa złote, pięć srebrnych i cztery brązowe medale to dorobek najmłodszych reprezentantów TG Sokół po występie w Międzywojewódzkim Otwartym Turnieju Judo dla dzieci

Najmłodsi reprezentanci Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Myślenicach, 16 kwietnia wystartowali w Międzywojewódzkim Otwartym Turnieju Judo dla dzieci rozgrywanym w Sosnowcu. Do walki o medale stanęło 452 zawodników.

Dla większości zawodników trenera Piotra Ciępki start w Sosnowcu był udanym debiutem na zawodach, gdzie zdobyli 11 medali. (2 złote, 5 srebrnych i 4 brązowe). Złote medale wywalczyli: Lila Szostak, Tymek Szostak; srebrne: Ewa Balawender, Antek Niedzwiedź, Kuba Koteja, Kacper Koteja, Jaś Burda; brązowy: Lena Kurek, Edward Szostak, Olaf Klimas, Mateusz Korcz.