Zapasy: Złoto dla Daniela Miski, srebro dla Roberta Nosala

Podczas XXI Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego im. Ryszarda Dworaka w Rudzie Śląskiej, zawodnicy Dalinu Myślenice Daniel Miska i Robert Nosal zdobyli kolejno złoty i srebrny medal
W turnieju uczestniczyło 86 zawodników z 16 klubów. DALIN reprezentowali: Daniel Miska (kat. wagowa do 69 kg) i Robert Nosal (kat. wagowa do 76 kg). Złoty medal wywalczył Daniel Miska, który swoje trzy walki zakończył przed czasem nie tracąc ani jednego punktu. Robert Nosal trafił na bardziej wymagających przeciwników. Pierwszą walkę wygrał przed czasem przez przewagę techniczną 15:2. W drugiej było już nieco trudniej, jednak Robert cały czas kontrolował przebieg pojedynku i wygrał obie rundy w stosunku 3:0. W walce finałowej natrafił na aktualnego brązowego medalistę Pucharu Polski Marka Nogę z Rudy Śląskiej. Robert dwukrotnie był bliski sukcesu, lecz musiał uznać wyższość rywala przegrywając na punkty.
Dla kadetów był to ostatni w tym roku turniej. Najbliższe zawody w tej grupie wiekowej to Puchar Polski, który odbędzie się w marcu 2012 w Janowie Lubelskim. Będzie to równocześnie pierwszy etap kwalifikacji do finałów Olimpiady Ogólnopolskiej. Młodzicy będą jeszcze w tym roku walczyć w Międzynarodowym Turnieju im. Piotra Rydzewskiego w Warszawie (25-26 XI) oraz we Wrocławiu w Turnieju Mikołajkowym na początku grudnia.