Zapasy

Małopolska Liga Zapaśnicza: Jakub Tomera wraca z brązowym medalem

W drugich zawodach Małopolskiej Ligi Zapaśniczej Jakub Tomera zajął trzecie miejsce i wrócił z zawodów z brązowym medalem

W drugich tegorocznych zawodach Małopolskiej Ligi Zapaśniczej, które odbyły się 17 września w grupie dzieci walczyło 44 zawodników. Reprezentant myślenickiego Dalinu - Jakub Tomera, rywalizował w kat. wagowej do 32 kg.

Kuba nie obronił pierwszego miejsca, które zajął w pierwszym turnieju i tym razem wywalczył brązowy medal. W sobotnich zawodach stoczył trzy zwycięskie walki, a przegrał jedną z Igorem Dęborowskim z Dębicy .

- Porażke zaliczył już w drugiej walce i pomimo kolejnych wygranych, mógł walczyć już tylko o brązowy medal. Rewanż być może nastąpi w najbliższą sobotę w Myślenicach, podczas dorocznego Memoriału Zapaśniczego – mówi trener Ryszard Szpakiewicz.