Zapasy

Jakub Korbas, Michał Śmietanka, Wojciech Śmietanka i Jakub Tomera z medalami w myślenickim memoriale

Tegoroczny Memoriał Władysława Ruska, Marka Horabika i Grzegorza Gomulaka organizowany w Myślenicach, zawodnicy Dalinu ukończyli z 3 złotymi i 1 brązowym medalem

Turniej zapaśniczy w stylu klasycznym - Memoriał Władysława Ruska, Marka Horabika i Grzegorza Gomulakaodbywał się w Hali Sportów Walki na Zarabiu na macie 12x12 m. Sędzią Głównym zawodów był Piotr Budzyn z Krakowa.

W turnieju uczestniczyli zawodnicy z ośmiu klubów województw małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego i śląskiego. Główną kategorią wiekową w zawodach była grupa młodzików, dla których były to również Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego. Dodatkową grupą były dzieci w pięciu kategoriach wagowych.

W tegorocznym turnieju Dalin reprezentowało czterech zawodników. Byli to Jakub Korbas i Michał Śmietanka w grupie młodzików oraz Wojciech Śmietanka i Jakub Tomera w Grupie Dzieci. W turnieju wywalczyli trzy złote medale i jeden brązowy. Złote medale otrzymali: Jakub Korbas, Michał Śmietanka i Wojciech Smietanka a Jakub Tomera zajął trzecie miejsce.

Statuetki dla najlepszych zawodników turnieju otrzymali: -Natan Bolharchuk – KS Bieżanowianka Kraków i Jakub Tomera dla najlepszego zawodnika KS Dalin. Kuba