Lifestyle

Odkryj nowe zestawy LEGO® inspirowane filmem Disneya "Życzenie"!

Odkryj nowe zestawy LEGO® inspirowane filmem Disneya "Życzenie"!

Premiera animowanej komedii Disneya "Życzenie" zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią także nowe zestawy LEGO®. To niezwykłe propozycje inspirowane nadchodzącą produkcją, które zachwycą małych fanów klocków. Sprawdź, czego możesz się spodziewać!

Zamek króla Magnifico

Zamek króla Magnifico z serii LEGO® Disney to największy zestaw zainspirowany nadchodzącą produkcją "Życzenie". Składa się aż z 613 elementów, z których powstanie imponująca budowla mająca 28 cm wysokości, 30 cm szerokości i 11 cm głębokości. Mogą się nią bawić maluchy już od 7. roku życia, jednak z pewnością zachwyci nawet nieco starsze dzieci. W trakcie długich godzin angażującej rozrywki powstanie czteropiętrowy zamek. W jego wnętrzach znajdą się kuchnia z kominkiem i ladą piekarniczą oraz pokój ze zdejmowanym piramidalnym dachem. Nie zabraknie również takich detali jak garnki, patelnie, blat, a nawet model małego pieca. Dla miłośników tajemnic, marka LEGO przygotowała także lustrzaną szafę, wewnątrz której kryje się skrytka. Ponadto Twoje dziecko będzie miało szansę poznać tajne laboratorium, a zabawę urozmaici otwierana kopuła piramidy z przeźroczystymi kulami życzeń.

Doskonałej zabawie z zestawem Zamek króla Magnifico będą przewodzić aż cztery minifigurki. Są to postaci z komedii "Życzenie", czyli Asha, Dalia, król Magnifico oraz Star. Za ich pomocą maluchy odegrają różnorodne scenki z filmu. Jeśli pozwoli im na to wyobraźnia (a ta w dziecięcych głowach jest nieograniczona!), mogą także stworzyć swój własny scenariusz i historię.

Zamek króla Magnifico to idealny zestaw dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć magię z filmu "Życzenie". Pozwoli bawić się przez długie godziny i rozwijać kreatywność, a później będzie stanowić doskonałą dekorację pokoju. Dzięki swojemu majestatycznemu wyglądowi zamek ozdobi dziecięcą szafkę i będzie cieszyć oko za każdym razem, kiedy ktoś na niego spojrzy.

Asha w Rosas

Znacznie mniejszym zestawem, bo składającym się z 154 elementów, ale niemniej wciągającym, jest Asha w Rosas. Mogą się nim bawić dzieci już od 6. roku życia. Z kolorowych klocków maluchy ułożą targowisko ze schodami i balkonem oraz zaplecze ze stołem. Razem będą mieć one 12 cm wysokości, 17 cm szerokości i 11 cm głębokości. To niezbyt wiele, ale idealnie, aby zmieścić się w dziecięcych rączkach i zapewnić niesamowitą rozrywkę. Do zestawu został dołączony wózek turystyczny Ashy z flagą. Dzięki niemu turyści mogą ją łatwo odnaleźć w trakcie wycieczki. Nie zabraknie także ciekawych akcesoriów, m.in. towarów, które pojawią się na rynku. To jednak wciąż nie wszystko! Dobrą zabawę rozkręci minifigurka Ashy i jej koziołek Valentino oraz Star.

Zestaw Asha w Rosas doskonale odwzorowuje targowisko, które dzieci poznają w filmie "Życzenie". Poza charakterystyczną fasadą budynku, dopracowano każdy szczegół wewnątrz, m.in. klatkę schodową czy zaplecze. Wrażenie robi także balkon, na który maluch może się wspiąć dzięki krętym schodom. Urokowi całemu zestawowi dodaje wysoka palma stojąca tuż obok targowiska. To sprawia, że całość jest wyjątkowo przyjemna dla dziecięcego oka, dzięki czemu Twoja pociecha z dużym prawdopodobieństwem będzie się bawić tym zestawem przez długie godziny.

Zestaw Asha w Rosas zachęca do kreatywnej zabawy. Dzięki dopracowanemu budynkowi oraz postaciom z produkcji "Życzenie" umożliwia odgrywanie niekończących się scenek. To jednak wciąż nie koniec jego zastosowań, ponieważ równie dobrze sprawdzi się jako dekoracja w pokoju dziecka.

Chatka Ashy

Ostatnia nowość od marki LEGO inspirowana produkcją Disneya "Życzenie" to Chatka Ashy. Tym razem zestaw ponownie dedykowany jest dzieciom po ukończeniu 7. roku życia. Z aż 509 kolorowych elementów przyjdzie im ułożyć tytułowy budynek w niezwykle angażującym wydaniu. Przede wszystkim chatka jest otwierana. Dzięki bokom na zawiasach można się do niej łatwo dostać, co ułatwia zabawę. Wewnątrz znajdzie się mnóstwo akcesoriów, m.in. stół z tortem, na którym widnieje buźka, szafki z notatnikiem, łyżka i widelec oraz sypialnia na piętrze z łóżkiem i kominkiem. Dodatkowo obok chatki Ashy powstanie studnia. Nie jest to jednak zwykłe miejsce, ponieważ potrafi spełniać życzenia. Ponadto w zestawie pojawią się także cztery minifgurki - oczywiście z filmu "Życzenie". Będą to Asha, Sakina, Sabino i Star. Tak duża liczba minifigurek sprawia, że całość oferuje nieograniczone możliwości zabawy w odgrywanie ról. To nie tylko doskonała propozycja dla jednego dziecka, ale całego rodzeństwa!

Chatka Ashy po złożeniu ma 13 cm wysokości, 22 cm szerokości i 13 cm głębokości. Podobnie jak poprzednie konstrukcje inspirowane filmem "Życzenie", tak i ona może stać się doskonałą ozdobą dziecięcego pokoju. Jeśli położysz ją na półce, Twój maluch będzie mógł z dumą patrzeć na swoje dzieło.

To jednak wciąż nie koniec niespodzianek! Wszystkie zestawy inspirowane nową produkcją Disneya idealnie do siebie pasują. Dzieci mogą łączyć je ze sobą i odgrywać jeszcze bardziej angażujące historie. Podaruj swojemu maluchowi Zamek króla Magnifico, Ashę w Rosas oraz Chatkę Ashy i spraw mu niesamowitą radość!

Powiązane tematy

Zobacz więcej

Ile kosztuje dobry zegarek?
Lifestyle 0

Ile kosztuje dobry zegarek?

Cena zegarka zależna jest od zróżnicowanych i licznych czynników, składających się na finalny produkt. Zależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania wobec czas...