Zapasy: Myśleniczanie w Międzynarodowym Turnieju Młodzików w Warszawie

W turnieju uczestniczyło 152 zawodników z 31 klubów polskich, oraz zawodnicy z Rosji i Litwy. Klub Sportowy Dalin reprezentowali: Maciej Turała, Karol Stachura, Mateusz Panuś
W turnieju uczestniczyło 152 zawodników z 31 klubów polskich, oraz zawodnicy z Rosji i Litwy. Klub Sportowy „Dalin” reprezentowali: Maciej Turała (kat. wagowa do 38 kg), Karol Stachura (kat. do 42 kg), Mateusz Panuś (kat. do 59 kg).
W warszawskim turnieju, co roku walczą najlepsi zawodnicy z całej Polski. Również w tym roku przyjechały zespoły z większości województw. Karol Stachura, uwierzył w siebie i pomimo niewielkiego jeszcze doświadczenia zajął 5 miejsce. Stoczył 5 walk, z których 3 efektownie wygrał przez położenie na łopatki. W półfinale przegrał z Damianem Richertem z Kartuz, a w walce o brązowy medal uległ zawodnikowi rosyjskiemu Umalatowi Bai Ali. W obydwu przypadkach Karol był bardziej aktywny, pierwszy wykonywał rzuty i trzymał swoich przeciwników w pozycji zagrożonej.
Mniej szczęścia mieli pozostali zawodnicy, który wylosowali trudnych przeciwników. Maciek Turała w pierwszej walce spotkał się z późniejszym srebrnym medalistą Pawłem Kaczałko z Jeleniej Góry, a następnie ze zdobywcą piątego miejsca Cezarym Nowakiem z Wierzbicy i nie udało mu się nawiązać walki. Ostatecznie zajął 9 miejsce.
Mateusz Panuś wygrał pierwszą walkę z Michałem Łysomirskim, lecz kolejne przegrał również z późniejszymi medalistami zawodów. Zdobyte punkty pozwoliły mu zając 14 miejsce na 26 zawodników.