Myślenice

Szukasz idealnego miejsca na zimowy relaks z rodziną? Sport Arena Myślenice to stacja narciarska na Górze Chełm i rodzinny kompleks na Zarabiu!

Szukasz idealnego miejsca na zimowy relaks z rodziną? Sport Arena Myślenice to stacja narciarska na Górze Chełm i rodzinny kompleks na Zarabiu!

Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia i moc sportowych emocji! Masz ochotę na najlepsze zjazdy i niepowtarzalną atmosferę? Odkryj moc zimowych wrażeń na stokach narciarskich w Myślenicach – na górze Chełm i Zarabiu. Tylko 30 km od Krakowa!

Stok narciarski na Górze Chełm w Myślenicach to naturalny wybór dla narciarzy z okolicy. Dla mieszkańców Krakowa to najbliżej położony stok narciarski z homologacją FIS. Przy stacji znajduje się 4-osobowa kolej krzesełkowa o długości 770 m, z której korzystają narciarze oraz osoby chcące skorzystać z Karczmy na Górze Chełm oraz podziwiać piękne widoki na Myślenice.

Stok daje możliwość nie tylko jazdy rekreacyjnej, ale także pokazania swoich sportowych umiejętności oraz nocnej jazdy przy oświetleniu. W tym roku na narciarzy w Myślenicach czeka zmodernizowana trasa numer 1.

Stacja Narciarska Chełm

Sport Arena w Myślenicach może zaproponować najlepsze zjazdy i najlepszą atmosferę. Już nie musisz szukać odległych stacji narciarskich i czekać na weekend! Sport Arena Myślenice jest tak blisko, że zdążysz dojechać po pracy na nocne jazdy! Bądź gotów na niezapomniane szusowanie! Przygotowaliśmy wszystko z myślą o miłośnikach białego szaleństwa, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Trasa numer 1 została poddana modernizacji, stok został poszerzony, wyprofilowany i zniwelowany dla Waszej wygody! Tej zimy postaw na stok narciarski, który budzi prawdziwą pasję - wyczyny na śniegu, emocje na maksimum! Niech moc sportowych wrażeń będzie z Wami!

Do Waszej dyspozycji oddajemy:
* 2 trasy narciarskie o długości 855 m i 1100 m z homologacją FIS;
* wypożyczalnię sprzętu;
* szkółkę narciarstwa i snowboardu;
* 4-osobową kolej krzesełkową;
* jazdy nocne przy oświetleniu;
* Karczmę na górze Chełm

Rodzinny kompleks na Zarabiu

Masz w planach spędzenie czasu z rodziną w zimowej aurze? Przygotowaliśmy wszystko z myślą o rodzinnym wypoczynku, w każdych warunkach pogodowych! Jeśli szukasz idealnego miejsca na zimowy relaks z rodziną, to mamy to. Postaw na atrakcje w kompleksie Sport Arena Myślenice na Zarabiu i niech moc sportowych wrażeń będzie z Wami!

Przygotowaliśmy dla Was tej zimy:
* kryte lodowisko - 600 m2 tafli lodowej;
* taśmę i stok dla początkujących; 
* wypożyczalnię sprzętu; 
* szkółkę narciarską i snowboardową;
* restaurację La Bufala

Czekamy na Ciebie
Sport Arena Myślenice
https://zima.sportarenamyslenice.pl/
Facebook
Instagram

Zobacz więcej