Zdrowie

Apetyt rośnie w miarę jedzenia! Pan Lucjan i jego 18 kg mniej

Apetyt rośnie w miarę jedzenia! Pan Lucjan i jego 18 kg mniej

Pan Lucjan to osoba o wybitnej silnej woli. Jego zaangażowanie nie uznaje kompromisów. Albo się coś robi na 100 %, albo wcale!

Nie bez powodu artykuł ma właśnie taki tytuł jaki ma, ponieważ doskonale pamiętam jak na pierwszym spotkaniu Pan Lucjan mówił, że tylko kilka kilogramów, no może maksymalnie 10 kg.

Kiedy 10 kg minęło nie wiadomo kiedy, a kuracja miała dobiec końca padło stwierdzenie: „może jeszcze jeden” i tak po jeszcze jednym i jeszcze jednym kilogramie Pan Lucjan jest lżejszy o całe 18 kg

Panie Lucjanie jakie były powody, że zdecydował się Pan na podjęcie kuracji odchudzającej?

Głównym powodem było to że czułem się już źle w swoim ciele. Szybko się męczyłem i byłem ciągle zmęczony. Doskwierał mi ciągły ból głowy, zgaga i wysokie ciśnienie.

Czego obawiał się Pan najbardziej przed pierwszym spotkaniem z Panią Dietetyk?

Myślałem że na diecie którą Pani Dietetyk mi zaleci będę chodził ciągle głodny, sfrustrowany a co z tym idzie zły. A tu spotkało mnie miłe zaskoczenie.

Czy ta kuracja to Pana pierwszy kontakt z dietą?

Tak był to pierwszy kontakt z jakąkolwiek dietą.

Czy jest Pan zadowolony z już osiągniętych efektów?

Oczywiście jestem bardzo zadowolony. Zacząłem się zdrowo i smacznie odżywiać. Moja waga spadła bardzo szybko i zmieniła się sylwetka. Pozbyłem się zgagi, ciśnienie się unormowało.

Pana zmiany widoczne były z tygodnia na tydzień. Jak reaguje rodzina i znajomi na Pana zmianę?

Wszyscy są bardzo zaskoczeni, że w tak krótkim czasie udało mi się zrzucić 18 kg. Dużo znajomych znalazło w mojej przemianie motywację i również zdecydowało się na wizytę u Pani Dietetyk.

Jak ocenia Pan współpracę z Panią Dietetyk? A jak ocenia Pan samą dietę?

Praca z Panią Dietetyk to czysta przyjemność. Jeżeli czegoś nie wiem lub nie rozumiem to zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony Pani Dietetyk. Jeśli chodzi o dietę to jest bardzo zróżnicowana i smaczna, a wszystkie produkty są ogólnodostępne. Potrawy są łatwe i szybkie w przygotowaniu.

Co chciałby Pan powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?

Ze swojego doświadczenia wiem że nie ma się czego bać i nie ma sensu odkładać decyzji na później. Dieta jest bardzo smaczna i prosta, szybko staje się zdrowym nawykiem a spadające w dół kilogramy bardzo motywują do dalszej pracy.

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE „PROJEKT ZDROWIE”
Tel. 577 133 322
E-Mail: myslenice@projektzdrowie.info
ul. 3 Maja 14a | 32-400 Myślenice

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 7:00 - 15:00

Powiązane tematy