Wybory samorządowe 2024

Ewa Wincenciak-Walas: Swój głos oddam na ciebie Maciek

Ewa Wincenciak-Walas: Swój głos oddam na ciebie Maciek

„Jako przewodnicząca Platformy Obywatelskiej w powiecie myślenickim zachęcam wszystkich, którzy głosowaliście na Koalicję Obywatelską oraz wszystkich sympatyków Platformy Obywatelskiej - idźcie na wybory i oddajcie ten głos na Maćka Ostrowskiego”

- Ewa Wincenciak-Walas to kolejna liderka, która w drugiej turze wyborów poparła Macieja Ostrowskiego.

 

wyborach samorządowych 7 kwietnia mieszkańcy miasta i gminy Myślenice najwięcej głosów oddali na obecnego burmistrza Jarosława Szlachetkę 8 670 głosów (44,04%). Drugim wynikiem może pochwalić się Maciej Ostrowski - 7 271 głosów (36,93%). To właśnie ta dwójka zmierzy się w drugiej turze, a głosowanie odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia.

Do tej pory swoje poparcie dla Macieja Ostrowskiego potwierdziła Barbara Bylica (KWW Owocnie dla gminy), która w pierwszej turze miała trzeci wynik - 2 038 głosów (10,35%), a na trzy dni przed wyborami do oddania głosu na tego kandydata swoich wyborców namawia Ewa Wincenciak-Walas (KWW Koalicja Obywatelska) - 996 głosów (5,06%).

„Ja swój głos oddam na ciebie Maciek. Jako przewodnicząca Platformy Obywatelskiej w powiecie myślenickim zachęcam wszystkich, którzy głosowaliście na Koalicję Obywatelską oraz wszystkich sympatyków Platformy Obywatelskiej” – mówi w zamieszczonym w sieci filmie.

Ewa Wincenciak-Walas, radna miesjka kadencji 2024-29: Koalicja Obywatelska dzięki państwa głosom uzyskała 13% poparcia. Dzięki temu mamy dwa mandaty. Jeden z tych mandatów przypadł mojej osobie, za co bardzo państwu dziękuję.

Przed nami druga tura, bardzo ważna tura i w tej turze najważniejsza będzie frekwencja. Tutaj każdy głos będzie miał znaczenie. Ja swój głos oddam na ciebie Maciek.

Jako przewodnicząca Platformy Obywatelskiej w powiecie myślenickim zachęcam wszystkich, którzy głosowaliście na Koalicję Obywatelską oraz wszystkich sympatyków Platformy Obywatelskiej - idźcie na wybory i oddajcie ten głos na Maćka Ostrowskiego.

Po raz ostatni ci dwaj politycy w walce o stanowisko burmistrza starli się w 2014 roku. Wówczas z wynikiem 55,3% został nim Maciej Ostrowski na którego oddano 9696 głosów, natomiast Jarosław Szlachetka zdobył ich 7827, co stanowiło 44,7%. Jak będzie tym razem?

Powiązane tematy

Komentarze (55)

 • 17 kwi

  Widać jak wygląda współpraca Pana Szlachetki - zamyka się w kręgu PISu. Na szczeblu lokalnym nie ważna jest partia, ale człowiek. Jak widać Pan Szlachetka nie ma szacunku do części mieszkańcow Gminy Myślenice. Ludzie powinni zacząć zauważać, dlaczego współpracownicy nie popierają obecnego Burmistrza ?

  72 35 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 kwi

  Obecny Burmistrz dziwi, że od ludzie od niego odchodzą, a może sam jest temu winien? Dla miasta i gminy trzeba umieć współpracować ponad podziałami.

  68 38 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 kwi

  Masz na to dowód? Czy tak jak stare baby roznosisz plotki i bezpodstawnie pomawiasz i zniesławiasz?

  52 13 Odpowiedz
 • 17 kwi

  Maciek obiecuje wode po 1zł. Cuda panie dzieją się przed tymi wyborami.

  56 29 Odpowiedz
 • 17 kwi

  Bolek pseudonim mówi sam za siebie 😅

  44 9 Odpowiedz

Zobacz więcej